Bir kızın bir erkekten hoşlandığını nasıl anlayabilirim?

arkadaşlar bir kızın bir erkekten hoşlandığını nasıl anlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim..Kızlar yardım edin lütfden

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin olmamakla beraber belirtiyorum. Çünkü bazı kadınlar iyi rol yaparak, sırf teklif alabilmek için sansasyon yaratabiliyorlar...

1-Sana bakarken gözleri parlıyorsa,

2-Saçlarıyla oynuyorsa,

3-Esprilerine saçma bile olsa gülüyorsa,

4-Fikirlerine aynen katılıyorsa,

5-Ortam içerisinde yüzü sana doğru dönükse,

6-İlgiyle dinliyorsa,

7-Makyajını tazeliyorsa,

8-Fiziksel temasta bulunmaya çalışıyorsa,

9-Lakap ve takma isimlerle hitap ediyorsa,

10-Birkaç dakika önce söylediğin kelimeleri çok net olarak hatırlıyorsa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• bazen kız milleti karşısındaki erkeği açmak içinde yakınlık kurabilir ama seninle çok iyi empati kurar

0|1
    0|0
  • insanların görünüşleriyle dalga geçerek komik olduğunu sanan kişiler var hala yazık. kardeşim sen böylelerine takılma gayet iyisin :)

0|1
    0|0
    • kardeşim saolasında kendim için değil sadece genel olarak sordum herkes benim için zanlediyo.millet kendini calvin clein sanıyo boş boş konuşuyor işte :)

• evet evet :)

• lan oğlum bu tip senin se , git kendini yak zaten ) nasıl bir kız senden hoşlanır hoşlanabilir ki , hoşlanmadığı , hoşlanamayacağı için sen de anlamıyorsun , sende sorun yok :) :)

0|0
    0|1
    • daha kendi fotoğrafını bile koyamayacak kadar korkak tarafından aldığım cevaba bak yazık sana

• çoooooooooooook tipsizim , kas göbem de çıkacağına burnum da çıkmış , imaj suratıma vuracağına dilime vurmuş idare et kardeş :)

• Kizlar oyle garipler ki erkeklerden daha cok kesiyorlar karsi cinsi ama belli etmiyorlar. Onun anlamak pek kolay degil

0|1
    0|0
  • valla anlamıyosun hacı o yüzden takılma sen istiyosan yardır

0|1
    0|0
  • anlaman zor belli etmezler kolay kolay

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar savinirmiş şuna yardımcı olun lütfen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...