Karbonhidrat Tozu Neyle İçilir?

Karbonhidrat tozu suylamı yoksa sütlemi içilir? Vücut geliştirmeye başladım ve kilo alıp kas yapmak için karbonhidrat tozu aldım işe yararmı?

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yanlış sulardasın , tecrübeli biri olarak sana söyleyebilrim ki Karbonhidrat tozu dediğin yani ; weight gainer'lar içlerindeki yüksek miktardaki şeker yüzünden kilo değil sadece yağ aldırır sana :) , ikincisi su ile onu içmen çok zor , süt ile yapıcaksın ki bir şeye benzesin tadı. Ve son olarak benim stratejimi sana söylüyorum , her hangi bir protein tozunu ben whey isolate kullanıyorum. Süt ile bir ölçek hazırlayıp içerisine bir adet muz , (yeşillenmiş olması gerek diğerleri çok şekerli) birazcık yulaf ezmesi atabilirsin. İşte sana Kilo aldırıcı ve aynı zamanda protein deposu shake. Boşuna weight gainer lara para harcamayın yıllardır tecrübe etmiş biri olarak size söylüyorum. Suplement önceliğiniz , iyi bir beslenme ardından creatine - protein tozu - Çinko (zinc) olmalıdır , gerisi çöp ha birde omega3 yani balık yağı :) kolay gelsin.

0|1
    0|0
    • Haklı olabilirsin fakat ben bilmediğim için spor hocasına sordum oda karbonhidrat verdi şimdi napicam bir tonda para verdim

• @bodrom valla ona bir teşhis koyamayız ama çok fazla şeker içerdikleri kesin , ben kesinlikle önermiyorum.

• Başka birşey sorabilirmiyim

Kızlar Ne Diyor 1

• Su bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sağlıklı bir insan vücudun gıda takviyesine ihtiyacı yoktur. Günlük beslenmeniz doğru ve yeterliyse kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Ayrıca spor yaparken fiziksel aktiviteniz değiştiğinden daha fazla yemek yeme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunu da günlük gıdalarınızda karşılayın.

Bahsi geçen gıda takviyeleri göründüğü gibi masum olmayabilir.

0|0
    0|0
    • kanka ben de kullandım ama hiç bir işe yaramadı, hatta bobreklerim mahvoldu :( ama metabolizmam fiber hızında napmam gerek :(

• suyla kardesim

0|0
    0|0
Yükleniyor...