Bir sevgiliyi kaybetmenin yolları...Katılıyor musunuz?

Bir sevgiliyi kaybetmenin 10 yolu

1- Hayatınızda ondan daha değerli bir şey olmadığını her fırsatta ona hatırlatın.

2- Bırakın aldatmayı, yalan bile söylemeyin.

3- Her fırsatta onun yanındayken ne kadar mutlu olduğunuzu hatırlatın ona.

4- Sevdiği her şeyi ezbere bilin.

5- Tartışmalardan sonra hata onda olsa bile alttan alan hep siz olun.

6- Onun için her şeyinizden vazgeçebileğinizi ona kanıtlayın.

7- Onsuz bir hiç olduğunuzu anlamasını sağlayın.

8- Sürekli o mutlu olsun diye çabalayın.

9- Dünyada herkesten çok onu sevin, koşulsuz bağlanın.

10- Aşkın gerçek anlamının o olduğuna inandığınızı onun hissetmesini sağlayın.

Katılıyor musunuz,düşüncelerinizi alayım.

0|0
13|37

En İyi Erkek Görüşü

• Ben katılmıyorum burda kaybeden tek kişi var o da bu kadar özveriyle onu seven birisinin kıymetini bilmeyendir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Bu yazdıkların çok doğru..".Bir kadına seni çok seviyorum, beğeniyorum , kıymetini biliyorum dersen çevresindeki bir çok insan içerisinde kıçına tekmeyi koyduğu ilk erkek sen olursun.."..denir..Büyük çoğunlukla kadınlar döveni, söveni, burunlarını sürteni, terkedip gideni her zaman düzgün insanlara tercih ediyorlar...

1|0
    0|0
  • her maddesine katılmıyorum..

1.Eğer gerçekten öylyse bu hatırlatmakta fayda var ama değilse sahtekarlık olur

2. madde olması gereken önemli bir vurgu

3.Mutluluğunu gizlememeli insan

4.Önem veriyorsa ezberlemez zaten bilir

5.Hata kimdeyse dürüstçe ifade etmeli, alttan almak dürüstçe gelmedi bana..Tartışmalarda saygıyı kaybetmedikten sonra sorun olmaz

6.Kim olursa olsun ilkelerden vazgeçimemeli ( Adil olmak, doğruyu söylemek, gerçeği ortaya koymak vs)

7.Bireylerin kendine has hiçkimsenin müdahele etmemesi gereken özel bir alanı vardır, insanı birey yapan da bu özel alanlarıdır diğerleri tamamlayıcı olabilir. Ben olmasam diğeri hiç olamaz, olmamalı

8.Hayır insan önce kendini mutlu etmeli kendisi mutlu olursa karşı tarafa pozitif enerji verebilir ve mutlu eder

9.Bir anne bir baba koşulsuz sevebilir ancak..

10.İlişkiler hayallerden uzak sevgi ve saygı içinde yürümeli

1|0
    0|0
  • 3 yıl önce, aynılarını yaşadım. Ve bu sürecin sonunda, bu yapılanların, adeta ilişkinin b*kunu çıkardığını anladım. Herşeyin fazlası zarar, sevgi de buna dahil.

1|0
    0|0
  • 1.her fırsata ona ondan daha degerli bisi olmadıgını söylemek bence yalan olur :) sonucta ailelerimizde var :)

2. katılıyorum

3. her fırsata söylememize gerek yok eger tanıyorsa bizi kendi görecektir verdigi mutlulugu :)

4. bisi diyemem benim icin sacma kalıyor :)

5.genelikle öyle ama arada bir disini göstermekte lazım yoksa iliski dengede olmaz :)

6.herseyden vazgeçmek abartılı insanlara vazgeçilmez oldugnu göstermek onun sizden vazgeçmesine sebepp olabilir

7.katılmıyorum

8.onun mutlulugu benim mutlulugum felsefesi:P

9.koşulsuz baglanın diyorsunda kızlar hep neden niye diye soruyor cevap kosulsuzluk mu olsun :)

10. dogru ^^

1|0
    0|0
  • Tabi ki katılıyorum bunların hepsi doğru.

1|0
    0|0
  • bence 1 yeterli diğerleri 1 in ürünü zaten.bu sadece ilişkide de değil bir arkadaş için de geçerli bir insan ona ne kadar çok bağlı olduğunu hissettirirsen seni cepte görür daha az ilgilenir

1|0
    0|0
  • Bu dediklerin hepsi eğer tam anlamı ile karşılıklı ise katılıyorum. Yoksa tek kanatla hangi kuş uçabilir?

1|0
    0|0
  • 2 numara hariç katılıyorum.

1|0
    0|0
  • vallahi 10 da 10.Aynı benim 3 yıl önceki durumum gibi. Bir hatunla cıkarken bu maddelerin hepsi vardı. Çekti gitti.::))

Standartlar değişince durumda değişti. Sende bundan sonra değişirsin

1|0
    0|0
  • kesinlikle ama bu kadar seye ragmen terkediliyorsak kafaya takmanın anlamı yok . Cehenneme kadar yolu var .d bırakın gtsn üzülmeyin kimse vazgecilmez degildir

1|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir sanırım..kimisi için bu saydıkların ilişkinin olmazsa olmazları iken kimisi için de kaçan kovalanır misali kaybetme sebebi..

1|0
    0|0
  • Güzel tespitler 5*

1|0
    0|0
  • :) elinize sağlık.. bu durumdaki kaybediş BENCE KURTULUŞTUR :)

1|0
    0|0
  • e yani liste güzelde olsa biraz abartilmis

1|0
    0|0
  • işte böyle yaparsan 10 maddede kaybedersin,katılıyorum...

1|0
    0|0
  • okurken bile içim sıkıldı insan ilişkisi karmaşık bişey böyle maddelerle sınırlayamazsın

içinden nası geliyosa öyle davran farketmez karşındaki senin değerini bilmiyosa bir yolunu bulur gider zaten

1|0
    0|0
  • aynen soyledıgın gıbı,ben sevdıgım kıza senın için canımı verırım dedım ,inanmıyorsan ıspatlıyım ıspatlatıktan sonra karar ver dedım yıne olmadı,olmadı derken 3gun oldu beklıyorumm cevap hala yok bırşeyyy

1|0
    0|0
  • Tabikide böyle değil :) Gerçekten karakterli bir insanla karşılaştığında, bu sayılanların hepsi, sevgiyi perçinler...

1|0
    0|0
  • aynen böyle, bunun tersini ispatlayanlar taş gibi hatunlarla beraberler. ben dahil

1|0
    0|0
  • Bunların hepsini yapıyordum ama gitti

1|0
    0|0
  • Herkese hakkettiği kadar değer vereceksin, karşılık alabilmelisin.

1|0
    0|0
  • varmı böyle bir hatun acaba ? resmen tapmış yahu

1|0
    0|0
  • Haketmeyen biriyse evet terkedilme sebepleri bunlar.

1|0
    0|0
  • Evet, dediklerin doğru ne yazık ki.

1|0
    0|0
  • hepsi ayrı sebep

1|0
    0|0
  • Evet bunları yaparsanız o hatunu kesinlikle elinizden kaçırırsınız :) ben gibi :)

1|0
    0|0
    • Erkek de kaçar bence.

• :)) Evet mahalle baskısı hemen hemen herkesin üzerinde var malesef.Sanki evlenince noluyorsa:)

• :) Adamın biri evlenmiyormuş evlen deyip durmuşlar. Yine evlenmeyince yaşlı bir adam oğlum evlilik dinin yarısıdır demiş. bu da evlenmiş. Gerdeğin sabahı çıkmış çatıya bağırmış. Ne yarısı ulan hepsi hepsi demiş :)

• heheehe süperrr cuk oturmuş al bendende o kadar 5 yıldız soruna :D

1|0
    0|0
  • Söylemek klişe ama kişiden kişiye değişir

1|0
    0|0
  • BUNLARI YAPTIKTAN SOINRA O ALDATIYORSA SENİ ;)

1|0
    0|0
  • ayakta katılıyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 13

• 5-6-7-9 bunlara kesinlikle yüksek şiddetle katılıyorum. Hatta ben bile sevmem, arkadaş kendi benliğinden vazgeçme, vazgeçme ki bende seni sevebileyim; sen ben olursan ben kimi seveyim?! Bana karşı bile güçlü bir kişi görmek isterim karşımda.

1|0
    0|0
  • Oldu nerde gerçekler o zaman yalan sölemiyim ama onu dünyanın en mükemmel insanıymış gibi hisstiriym. nerde doğrular ?

1|0
    0|0
  • hepsi için ayrılınır.. kötü davranırsan kıymetli oluyorsun. maalesef kural bu. kimse ceptekini sevmiyor.

1|0
    0|0
  • hı hı bu 10 kuralı uygulayalım sonra da bir tarafları kalksın terketsinler .bi insanı çok fazla ilgi de sıkar,ilgisizlikte! gelin ortada buluşalım bence.kimse üzülmesin.:)

1|0
    0|0
  • çok doğru özetlenmiş

1|0
    0|0
  • Katılıyorum.. Kendimden de biliyorum ne kadar ilgi = o kadar da soğuma. Zaten bu cepte hissi.. Malesef bu yüzden aşkta üzülmeler, insanlarda ki lanet olası ego yüzünden.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorumm. Bi söz varya vazgeçilmez olduğunu hissettirdğin an ilk vazgeçtiği kişi sen olursun diye . Gerçekten doğru.

1|0
    0|0
  • gitmese bile tepene çıkar.Bi de ferrari anahtarı tak tam olsun.

1|0
    0|0
  • evet aynen bunları yapdım terkedildim katılıyorum...

1|0
    0|0
  • bunların tersini çevir madde madde uygula köpek gibi peşinden koşar

1|0
    0|0
  • kıymet bilen biliyo valla

1|0
    1|0
  • Lafi dolandirmaya gerek yok, beni kaybetmek isteyen ihmalkar olsun.Benim isimi kolaylastirir.

1|0
    0|0
  • Harfi harfine doğru .

1|0
    0|0
Yükleniyor...