Kızlar , kusura bakmayın ama sorum yine size :):)

Bir minibüste karşılaşıp , bazı tesadüfler yaşayıpda etkilendiğiniz bir kişi 1 ay sonra sizin karşınıza çıksa sizden hoşlandığını söylese , tepkiniz ne olur? bunu bir kaç güne yapıcamda ondan soruyorum :) ve bu kişinin sizinle ilk konuşmaya başlayacakken söze nasıl başlamasını istersiniz? :):) hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum , haydin bir elimden tutunda yardım edin la :(

Güncellemeler:
link

durum negatif...

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle samimi ve içten davranmak önem arz ediyor. Doğal ol demiyorum, çünkü doğal görünmeye çalışıp kaybeden çok var. Fazla doğallık itebilir. Çünkü ayna karşısında çalışmış görüntüsü verir.

Beden dilin rahat bir şekilde olsun. Eğilme, büzülme, heyecanını belli etme. En önemlisi '' Tanışabilirmiyiz '' şeklinde bir açılış yapma...

0|0
    0|0
    • eyw hocam çoook sağol :)

• Başka kızlara sor.

• aklıma ondan başkası gelmiyor ki...

Kızlar Ne Diyor 5

• cok etkıleyıcı olur ama sapık ya da yalak ımajı vermemen lazım . ilk ne soylesen bılmıyorum ama :/ daha once gormusmuydum tanısıyo olabılırmıyız gıbı bısey olabılır tanıdık geldı gıbısınden yanı bıdaha kı gordugundede benım adım ... dersın mesela

0|0
    0|0
    • belkide veya direk duygularımı söylesem çokmu oduncana olur? :/ çünkü çok fena bir heyecan kaplıyor ya onu görünce kendimi şaşırıyorum :D bu akşam üzeri 1 dk kadar arkasından baktım o derece :/ :(

• valla ben oyle asılanlara askıntı dıyorum hanzo dıyorum bagırıyorum kufur edıyorum yolda belde cok var asılan heralde onlardan olmak ıstemezsın sıksık karsılasan bırısı gıbı gorunsen daha ıyı olur

• evet haklısın... peki söze nasıl giriş yapiyim allahı sevesen bir yardım et yahu :)

• :)) Valla elinden tutan bu taktiği uygulayacağın kişi olsun inşlallah :) öncelikle .. söze nasıl başlıyıcağını o kendi bilir .. şaşırırdım :)) ama yanii.. sevgili olup bir şansımı denemek isterdim eğer karşılıklı ise sevgimiz :)

0|0
    0|0
  • Niyetinde samimisen,eğer beğendiyse zaten seni reddetmicektr.

Doğal ol,kendini fazla kasma

0|0
    0|0
    • bu akşam bir dk arkasından bakmıştım ve bütün akşam aklımdan çıkmadı halada aklımda :/ :) baya bir kasılıyorum ama doğal olmaya çalışıcam...

• Nasıl biri bir tarif etsene merak ettim şimdi?

• ya balık etliydi... nasıl desem tarif edemem yaa :D ama siyah giyimliydi bugün , o günde karamel renginde bir şeyler giymişti yaa kötü oldum ben bahh yapmayın böyle :D

• Aynısı arkadaşımın başına geldi ama o dolmuşun sahibiydi dolmuşu durdurdu biz indik adamda indi arkadaşıma yaklaştı ve uzun zamandır karşılaşıyoruz acaba isminizi öğrenebilir miyim dedi arkadaşım ismini söyledi o da ismini söyledi. Güldüler birbirlerine sonra adam müşteriyle dolu olan dolmuşa bindi ve gitti. Ertesi günü yine karşılaştılar hoşlandığını belirtti kabalık olmassa numaranızı alabilir miyim dedi sonra arkadaşım numarasını verdi telefonda bir süre konuştular. Şimdi napıyolar bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • şimdi mutluluk fora :D

• Umarım ama sana tavsiyem var kardeş çok fazla gülme çok ilgili olduğunu belli etme ilk etapta hafif resmi dur böylelikle red bile alsan durumu toparlarsn. Inşallah gönlünden geçtiği gibi olur herşey :)

• umarım canım , umarım öyle olur... :)

• git ve ona nbr gıs fadik de tamamdır bu is

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...