1 günlüğüne telefonlar sussa, internet kesilse ne yapardınız?

Arkadaşlar 1 gün GSM şebekeleri şalteri indirse, internet yayını kesilse.. Yani iletişim sadece 1 günlüğüne dursa.. Ne yapardınız?

0|0
70|71

En İyi Erkek Görüşü

• git gel konya 6 saat müdür ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 70

Erkekler Ne Diyor 70

• Süpersin güzel soru teknoloji dursa dediğin şeyler çok sevinirdim ne geliyorsa başımıza bu illet yüzüne geliyor teknoloji yüzünden cep teli yüzünden sevgiliyle konuşmanın cılkı cıkıyor sonu ne oluyor ayrılık , Televizyon desen (haberler) hariç insanın artık midesi kaldırmıyor bıktım seyretmiyorumda , interneti zaten tek geçerim herşey burda aman Allahım tam bir günah makinesi , yani ben buna sevinirim ,bunların yüzüne hiç akrabalarla konuşma zevki kalmadı herkez tv ye dikkat kesiliyor birbirine bakmıyor bile örneği çok anlatmak istesem , kitap okuma yok ,Kutsal kitabımız Kuranı Kerim okuma yok ,eşinle sohbet yok herşeyi toknoloji yıktı geçti ben bu yüzden bu çağı sevmiyorum keşke daha önceleri yüzyıllar öncesi doğsaymışım diyorum ilk isteğim peygamber efendimiz zamanı olurdu 2. isteğim Osmanlılar zamanı Fatihin Fedaisi olurdum :)))) 3. ise Çanakkale ya da kurtuluş savaşı zamanı doğsaydım böyle yani yazılacak anlatılacak çok şey varda siz anlamışsınızdır ,soruyu sorana tebriklerimi sunuyorum güzel soru helal derim anca puanlama 5 yıldız :))))

1|1
    0|0
  • her yıl bir hafta bizim yaylaya çıkıyorum. telefon internet televizyon hatta elektrik bile yok.

harika zaman geçiyor arkadaşlarla...

0|0
    0|0
  • hiç bişi hayatıma devam ederim?Bişeymi yapmak gerek...

0|0
    0|1
  • saçmalama dostum

1|0
    0|0
  • Gidip camdan atlarım ne yaparım

0|0
    0|0
  • telefonu mu pek kullanmıyorum zaten arada operötör mesaj gönderiyo sağolsun okadar.. inernet olmadan da yaşarım..

0|0
    0|0
  • tabletimden oyun oynardım

1|0
    0|0
  • gezerim kitap okurum muhabbet ederim arkadaşlarımla 15 gün internetim kesildi hiç canım sıkılmadı hep ttnete sövdüm :)

0|0
    0|0
  • süper olur kafayı dinlerim insanlarının dırdırlarıyla ugrasmam hatta o gün para kullanma yasagı da gelsin :))

0|0
    0|0
  • hiç bir şey olmazdı dünyanın sonu değilki

0|0
    0|0
  • Kafamı dinlerdim

0|0
    0|0
  • Sevgilim yanımda olsun da dünya yansa umrumda değil :D

1|0
    0|0
  • ben revolotion diye bir diziyi takip ediyordum onun konusu bu olaya benziyor tüm dünyada elektrikle ilgili herşey bozuluyor. hiç bir şekilde çalışmıyor.

0|0
    0|0
  • Çay içerim.

1|0
    0|0
  • şu aralar mümkünse öyle bişi olmasın. tek tutunduğum şeyler bunlar bu aralar.

0|0
    0|0
  • açar bilgisayarı oyun oynardım

0|0
    0|0
  • Kızlardan erkeklere Erkeklerden kızlara soru sorulan bir platform oluştururdum :)

0|0
    0|0
    • o dediklerin nasıl olacak internet kesilince realdemi ? ozaman gizli kullanıcılar için kesekagidi üretimine baslardim bende paraya para demezdim panpa.. :)

• Ders calisirdim...

0|0
    0|0
  • ayağımızıda kesmedıler ya kalkar arkadaşlara giderdim :D

0|0
    0|0
  • çok masalsı bir soru 2 gün olsa daha zorlu olur hacı

0|0
    0|0
  • nerdeeeeeeeeeeee bazen lost olaydım diyorum :D

0|0
    0|0
  • oldu zaten :) kitabı elime bir aldım 127 sayfa okumuşum :D sonra sıkıldım çıktım biraz boş arazilerde yürüyüş yaptım mis gibi temiz hava oh :) ne güzel gündü be :)

0|0
    0|0
  • kriz gecirirdim.. :@ öldürürm kendimi :P

0|0
    1|0
  • Tüm gün uyurdummm <3

0|0
    0|0
  • dışarda gezerim yapacak şey mi yok sanki allah bilir şimdi belediye otobüsleride kaldırır bü günlüğüne mağarada yatarız o gün

0|0
    0|0
  • Hemen ateş yakardım iletişim için, sihirli küremde de sörf yapardım sanırım :))

0|0
    1|0
  • Intıharı düşünürüm şaka şaka

0|0
    0|0
  • Hergün yaptığımı?

0|0
    0|0
  • Prensesimle konuşamam kafayı yerim :(

1|0
    0|0
  • Bilgisyarda oyun oynarim XD