Eski sevgilimin twitter paylaşımlarını nasıl okuyabilirim?

arkadaşlar eski sevgilim twitter hesabını korumaya almış ve ben ben ne yazdıklarını çok merak ediyorum fake hesaplar açıp takip ettim bana mısın demedi ıhh kabul etmiyor. ve çatlamak üzereyim meraktan lütfen yardım edinn! bunun bir yolu var mı ? okumam lazım:D

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• onu kendi durumuna getir :) bir bayansan senin icin daha kolay olmalı :) sonra karsılıklı olarak birbirinizin sifresini alırsınız :P Aşk karşılıklı saygı sevgi ve kıskanclıklar üzerinde durur :P

0|0
    0|0
  • Ota boka kezban diyolar ya hani.Aha kezbanın tanımı sensin.Bi erkegin pesinde kucu kucu gibi kosan gurursuzlara deniyo kezban.Cümle aleme örneksin :D

0|0
    0|0
    • ohaa abi naptın sen? ne alakası var . bence canın birine hakaret etmek istemiş geldin bana bulaştın. seviyene inmem.

• ne gurursuzluğundan bahsediyorsun sen? içinde neler yaşıyorsun ben bilemem. ama baya büyük bir darbe yemişin zamanında belli :D not: nasıl biri olduğun kullanıcı adından belli senin siten burası değil

• Önyargılı olma tatlım bu kadar tamam bişey demedim :)

• okıyup napacan çok merak edyon niye ayrıldın bu kızlar hep mı böylee yaaa...

0|0
    0|0
  • ortadan ikiye ayrıl D:

0|0
    0|0
  • ya sonuçta eski erkek arkadaşın ne yapacan allah aşkına,gel bana yelken aç :D

0|0
    0|0
  • seni aldatıyor olabilir

0|0
    0|0
  • ismime bakarsan )))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ortak bir arkadşınızın hesabından girip takip etsen ? varsa tabi ?

0|0
    0|0
  • herseyin hayirlisi.

0|0
    0|0
  • yok canım ya bir yolu bende sinir olurdum tanıdığım kızların isimlerini girerdim tek tek onun bildiği kızların hesabı korumalı değilse oradan onları takip ediyor mu bakardım onlara birsey yazmış mı oradan bakardım baska yolu yok:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...