Dışarıda kulaklıkla müzik dinleyen kızlar itici mi?

Dışarıda(yürürken, otobüste, mağazalarda vb.) kulaklıkla müzik dinleyen kızlar size de itici gelmiyor mu? Ben biraz itici buluyorum da.

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

• La dışarıda 5+1 ses sitemiyle mi gezelim. Kulaklıkla dinlemeyeceğiz de neyle dinleyeceğiz o saydığın ortamlarda?!1

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Hayır değil. Hatta bir keresinde otobüste güzel bir hatun yanıma gelip dinlemeye başlamıştı. Birlikte şehir içinde yan yana seyahat ediyorken aynı müziği dinleyip, aynı havayı solumak oldukça hoştu.

2|0
    0|0
    • bazen dolmuş şoförleri oyun havası falan açıyorlar ya, o zaman da aynı müziği dinlemek hoş oluyor mu? :D

• o zaman yasağa uymayan bir sürü şoför abimiz var desene :D

• Vardır muhakkak. Dolmuşlara pek binmem zaten, otobüsler daha heyecanlı oluyor. =D

• Farketmez herkes her yerde dinlesin müziğini de abi 2 kulaklığı da takmayın ya. Bi' kulağınız dışarıda olsun.

0|0
    0|0
  • cool havasına kapılıyorlar bir erkek yanına gelince tersliyorlar flan uff.

1|0
    0|0
  • ya biri sana çıkma teklifi etcek olsa nasıl duycan :)

0|0
    0|0
    • Ben de onu diyorum kendi kendime ama sokakta biri çikma teklifi ederse ne hayir gelir ki bir yandan

• :) ya yorum yapmamışsın soruya ben şimdi nere ne cevap yazıcam :) sen kurnaz değilsin kimse gelip teklif meklif etmez sana ') :)

• Dinlediği müzik itici geliyor daha çok. Müzikle zerre alakası olmayan insanların çıkardığı ve arkada aptal 270 metronom dıp tıs dıp tıs şeklinde bir beati olan şarkıları son ses dinleyen kızları cidden boğasım geliyor

0|0
    0|0
  • hayir neden itici olsun gayet normal bir sey

0|0
    0|0
  • Neden itici olsun ki..Senin gibi düşünmüyorum

2|0
    0|0
  • Saçmaladın

2|0
    0|0
  • bencede itici araba korna calsa duymaz ben ne anladim laf attigimda bana bakip tebessum etmeyen kizdan :D

0|0
    0|0
  • Yolun ortasında hayvan gibi son ses dinlemesinden iyidir :) Ama belli saygı kuralları var tabi kapalı alanda pek çok kişini içindeyken şapka , kulaklık filan takmak pekte hoş sayılmaz :)

0|0
    0|0
  • neden itici olsunki hoş bişey bence

0|0
    0|0
  • Bence çekici, gerçi hangi müzikleri dinlediğini bilmek gerek önce.

0|0
    0|0
  • itici ne kelime görgüsüz saygısız kız demeye dilim varmıyor...(Yalnız genc)

0|0
    0|0
  • tam tersi çok tatlı hatta ilgi bile çekersin ;)

0|0
    0|0
  • yoo niye itici olsun müzik dinliyo işte

0|0
    0|0
  • bana saçma geliyor kocaman kulaklıklar sizce abartı değilmi itici geliyor bana

0|0
    0|0
  • aynen laf atıyorsun duymuyorlarrr

0|0
    0|0
  • Arsız bela dinlemiyorsa sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • Çok cool gözüküyor :))

0|0
    0|0
  • zaten nedense tüm kızlar hemcinslerinden nefret ediyor anlamış değilim

0|0
    0|0
    • ben de nefret ediyorum dostlarım dışındaki hemcinslerimden, ama nedenini ben de bilmiyorum...

• mesele kızlar erkeklele çok iyi anlaşıyor,ama biz hem kızlarla hem erkeklede anlaşabiliyorum,bir türlü çözmedim

• bana da itici geliyor

0|0
    0|0
  • onlar başka alemde yaşıyor o an

0|0
    0|0
  • Itinc ya da cekinc degil.

3|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bana itici diyorsun yani hm tm ok kib by.

4|0
    0|0
    • aslında ben de dinliyorum da başkasında görünce itici geliyor, acaba ben de mi yapmasam diye düşündüm :D

• bende dışarı çıkınca çoğunlukla müzik dinlerimm insan güzel bir müzikle hayata daha güzel bakıyor rahatlatıyor ve gideceğin yolu kısaltıyor sanki :)

0|0
    0|0
  • Yoo gelmiyor. Hayır ne maksatla itici gelsin.

0|0
    0|0
  • yokya ne alaka.Çok saçma o kezban bu itici hay Allahım onu düşünene acırım ben.Kulaklık erkekler için mi var.Hem yola yürürken müzşk dinlemek güzel bir duygu.

1|0
    0|0
  • bi kızın su içmesi itici mi gibi saçma bir soru bence.

3|0
    0|0
  • Ne var metrobüste falan kulaklık hep kulağımda itici geliyorsam çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı gurur duyarım.. Tın yani

1|0
    0|0
  • canımın istediğine göre hareket ederim millete göre değil

0|0
    0|0
  • İtici mitici. Napiym. Buyuk kulaklıklarım var. Ben de onlardanım.

0|0
    0|0
  • abi ne alakası var ya.Yolda yürümek itici mi gibi birşey sormşşsn

2|0
    0|0
  • Dünyanın kuru gürültüsündense güzel bir Cem Adrian-Sago Vs iyi gider.

0|0
    0|0
  • oldu. bunu da itici yapsınlar bi! ben insanların salak salak konuşmalarını duymak istemediğim için dinlerim itici diyenleri de umursamam.

0|0
    0|0
  • müzik dinlemek güzeldir bende kulaklıksız dışarı çıkmam

0|0
    0|0
  • bende dışarda sürekli kulağımda kulaklıkla dolaşıyorum etraftan laf atanları duymuyorum müziik eşliğinde yoluma bakıyorum böylece

0|0
    0|0
Yükleniyor...