Donald Trump başkan olursa ne olur? Donald Trump Fenerbahçeli'mi?

Müslümanları ABD'ye almayalım diyen ABD başkan aday adayı Donald Trump'a Fenerbahçe forması hediy edilmişti ve kendisi gülerek kameralara poz vermişti formasıyla... Yorumlarınız?
Donald Trump başkan Fenerbahçe şampiyon mu?

Donald Trump başkan olursa ne olur? Donald Trump Fenerbahçeli'mi?

0|1
11|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben burayı niye yeni gördüm yav :)
    Neyse Fenerbahçe muhabbeti beni ilgilendirmez ama hani Trump başa gelince faşizm olacak triplerine giren arkadaşlar var ya öyle bir dünya yok. Amerika, Almanya, İngiltere gibi ülkeler demokrasi ve özgürlüklerle bir bütünlerdir. İstisnai durumlar yaşasalarda sonuç olarak bu kavramlar hiç değişmemiştir. Örnek vermem gerekirse eski zamanlarda böyle olaylar daha rahat yaşanıyorken Hitler Almanya başına geçiyor ve dünyaya kök söktürüyor. Kendi fikrini hem ülkesine hem dünyaya böyle empoze edebilen bir liderin arkasına bile Almanya şu an nasıl bir durumda görüyoruz, değil mi? Güçlü ve demokratik bir ülke.
    Başa koyacağın insanlar önemlidir evet ama asıl önemli olan halktır, halk buna izin verirse olur. Bizim derdimiz Trump olmamalı bence. Bu faşist düşüncelere yakın olan Amerika'ya göre daha fazla insanımız var bizim bu ülkede. Sen Merkel'i, Obama'yı bu ülkeye getir, yine bizim halk din üzerinden millete saldırır, yine eylemcilere terörist der falan filan işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Adam Fenerbahçeli mi yani

0|0
    0|0
  • Trump bu fotoda ' Şikeyle ABD başkanı olacağım ' mesajı vermiş

2|3
    0|0
  • Ne. olduğunu bilmezdir bence

0|0
    0|0
  • Donald Trump tribünlere oynuyor, beyaz Amerikalıların ırkçı damgası yerim korkusuyla söyleyemediklerini söylüyor. Bunu da özellikle yapıyor ki oy toplayabilsin, adamın muadili yok. Ve dünya için felaket olur dediklerine bakmayın, Hilary abla felaket olur asıl. Donald Trump parayı seviyor, paralı ve müslüman Arapları da seviyor. Neredeyse kucak kucağa fotoğrafları var multi milyarder Araplarla.

0|0
    0|0
  • İkisini de sevmem

0|0
    0|0
  • Kitaplarini severim, ama bir dunya lideri irkci olamaz.

1|0
    0|0
  • Bu adam bir zamanlar dünyanın en zenginiydi..

0|0
    0|0
  • Oha bu gerçekmi ben şok

1|0
    0|0
  • Ne alaka formayı tuttu diye fenerli mi oldu

0|0
    0|0
  • kafayi yemis bu adam, ben aciyorum, kafa yerinde degilki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• donald trump müslümanları ülkeye almayalım diyerek, terörist olanları, halk'a zarar vermeye çalışanları ve diğerlerini kast ediyor, türkler ile bir problemi yoktur. eğer olsaydı Şu an amerikada hiçbir türk kalmaz hepsini geri gönderirdi ''müslüman'' ya hani? o yüzden, trump'ın gelmesi türkler için bir problem teşkil etmiyor. o bizim ülkemize misafir olarak geliyorsa bu onun göstergesidir. bize karşı bir düşmanlığı yoktur. düşman olsaydı burada ne iş ivardı? türkleride ülkeden kovalım derdi. öyle birşeyde demedi. anlayacağınız trump'ın gelişi, sadece cihatçı, terörist, ülkeyi kaosa sürükleyen müslümanları hedef alıyor. ve almaktadır. normal sıradan bir müslüman ile bir problemi yoktur.

0|0
    0|0
    • Onları kendi ülkelerinde Teröriste çeviren kim lan?
      Filistine israili sokan da amerika Irak'a zulmedende Afganistanda katleden de amerika. Şimdi gelip terörist mi diyeceksin kendilerini savunanlara?
      S. k.. rm trumpini.
      Az gözlerinizi açın, neymiş Türklere dememiş. Sende mi ırkçı oldun? Türke demedi arap müslümana dedi bu yüzden kızmayacak mısın?
      Bu sorunun cevabı evet se senin TÜRKlüğün sorgulanmalı. Ecdadını bil ecdadını. Zamanında Fas a Tunus a kaçan mülteci avrupa şimdi müslüman avlıyor. Benim KÖR KARDEŞLERİM

• Müslümanları terörist gören bu aşırı zihniyeti savunma.

• 1. Şu an onları ülkeden gönderme yetkisine sahip değil.
      2. Ülkeye zarar verenleri, terörist olanları da kast etmiyor, kimliğinde dinin islam yazıyorsa ülkeye giriş yapman yasak. ABD'ye müslüman teröristlerin girmesini istemiyor ve her müslüman terörist olmasa da giriş yasak. Terör bahane.
      3. Irk ve Dinlere karşı saygısı olmayan, onları dışlayan bir insanın zihniyetini savunan zihniyetlerin olması oldukça utanç verici bence.
      4. Bir İhtimal haklı olsan bile, bir süreliğine tüm Müslümanların ülkeye girişi yasak diyor. Şu an orda yaşayanları kovamaz ama giriş yasaklanacaktır ki Türk halkının da %70'i müslüman olduğuna göre?

• Müslümanlar da Amerikaya gitmesin kendi ülkelerinde yaşasın Kim gelirse gelsin önemlimi amerikanın seçimleri canları cehenneme

0|0
    0|0
  • Kendın mı yazdın bı haberden mı caldın. bıldıgın fanatık haberı gıbı olmus :D

0|0
    0|0
  • Zor baskan olur bu dangalak.

0|0
    0|0
  • Ne alaka fenerle? ayrıca gelsin başa sorun olmaz ben zaten amerikaya falan gitmeyecem

0|0
    0|0
  • Sevmiyodum zaten iyice sevmemeye basladım

0|0
    0|0
  • keşke başkan olsa. Amerikanin kurtarıcısi bu adam olur

0|0
    0|0
  • Bu adam tam kaşar islam düşmanı faşist biri

0|0
    0|0
  • Dünya için felaket olur

0|0
    0|0
  • Başkanlıktan süresi bitince fenere antrenör olur bu :D

0|0
    0|0
  • Aziz yıldırım gibi Atatürkçü ve milliyetçi bir kişilik bu yahudi p*çe Feneri bırakmaz.

0|0
    0|0
  • Bu Paylaşım çok üst Düzey zeka kokuyor. Bu kadar film izlemeyin.

0|0
    0|0
  • Fanatik: Donald Trump Fenerbahçede..
    😁😁😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...