Zayiflayinca gogusler sarkar mi?

10 kilo fazlaligim var. Zayiflarsam goguslerimde sarkma olur mu

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer salak salak diyetlerle ve sadece koşarak kilo vermeye çalışırsan sarkar

Dengeli beslenme, yeteri kadar şu ve biraz ağırlık çalış, hem zayıflarsın hem sıkılaşırsın, üstelik ağırlık kaldırmanın yağ yakımına çok faydası var

Not: ağırlık çalışınca hulk olmuyorsunuz, çok kaslanırım kötü durur gibi bir endişeye düşmene gerek yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet olabilir dikkat et yavas kilo ver

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Onu bilmiyorm ama ben bir ay 5 gunde 11 kilo verdm ve gobegim sarkti. programimi yeniledik ve suanki program daha cok skilasmaya yonelik ve toparladm sayilir telefisi olabilecegini dusunuyorm

1|0
    0|0
  • sarkar

1|0
    0|0
  • devamlı sütyen kullan birde destekle sarkmaz spor yaparken hep yukardan asılı tut

1|0
    0|0
  • aylar içerisinde 150 den 100 kiloya inen insanlarda oluşan sarkmalardan bahsediyorsan o kütleye sahip değilsen hiç bir şey olmaz , açlıktan öldürmeyin kendinizi de düzgün bir diyet ile hiç bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • bir zayfla bakalım sarkıcakmı

0|0
    0|0
  • benimkiler de olmuyor sizi bilmem

0|0
    0|0
  • Evet spor şart

0|0
    0|0
  • Olmazmı ya içi su dolu balon gibi olur :D :D :D

0|0
    0|0
  • Dik diilki zafen sarksin

0|0
    0|0
  • kaç cm?

0|0
    0|0
  • Hayir ama birden kilo verme cabuk kilo verirsen catlaklar olusur

0|0
    0|0
  • görmem lazım

0|0
    0|0
  • Tam fiziğini bilmeden birşey diyemeyiz belki onlarda küçülür ve dahada dikleşir bilinmez ☺️

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet sarkar

1|1
    0|0
  • Kesinlikle olur canım. Bu yüzden düzenli spor yapmalısın. Birden bire spora kendini çok verirsen ve hızlı kilo verirsen de sarkma olabilir. O yüzden yavaş ve sakin gitmelisin. Sarkmalar içinde bZı hareketler var ve krem araştırırsan bulursun.

1|0
    0|0
  • spor sart

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • spor yaparsan bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Ben oyle bir durumla karşılaşmadım ama ben mesela 10 kilo verdim ama o 10 kiloyu almadan oncede göğüslerim D idi. Aldığımda ise DD. Yani göğüslerindeki yağa bağlı. Büyüklüğü has mi yağmı

0|0
    0|0
  • Bende oldu

0|0
    0|0
    • Kac kilodan kaca dustun?

• Spor yaparak kilo vermeyi deneseymissin keske

• Ben isteyerek zayıflamadım. Sevgilimin şırnağa askere gitmesi sonucu oldu

Yükleniyor...