18 yaşındaki bir kızın 32 yaşındaki bir adamla sırf kadın doğum doktoru diye çıkması nasıl sonuçlanır gençler

kuzenim var 18 yaşında gitti kendi doktoruna aşık oldu bide onu eklemiş facebooktan falan adam azıcık yazdı diye bir tripler kardeşim yapma etme olmaz kocaman adam diyorum yok. yani sonuç olarak 18 yaşındaki bir kızın 32 yaşındaki bir adamla sırf kadın doğum doktoru diye çıkması nasıl sonuçlanır gençler +1

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Doğumu ve muayeneleri bedava getirir. :)

Zor ama bu yazdığın için değilde gerçekten sevgi varsa saygı duyarım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• çıktıklarınıda nerden çıkarıyorsun şimdi anlamıyorum yani ne var faceden ekliyebilir bu çıkıyorlar anlamına gelmezki hem adam okumuş kültürlü biri ayrıcada aradaki yaş farkından dolayıda onu kabul ediceğini sanmıyorum kabul edersede eğer kuzenini, sanırım o doktorun dengesi yerinde değil

1|0
    0|0
  • benim de vardı bir iki sene öncesine kadar 18lik sevgilim, hatta ukraynaya 30 yaşında gittim 19 yaşında sevgilim vardı. noolmuşki yani çok normal

1|0
    0|0
  • vazgecmezse ne yazık kı o doktorun elınden kurtaj olacak.o yastakı bır ınsan bu kıza bır meyıl verıyorsa ancak cınsellık vardır ısın ucunda.kızı ayıktırmassan kızın sonu kotu.cok uzulur ama ıs ısten gecer

1|0
    0|0
  • yaşlı erkekelrin genç sevgili bulma ihtimali yüksek mi oluyor acaba bazen böyle düşünmüyor değilim bunun çok örneği var arada çok yaş farkı olması bence iyi değil.

1|0
    0|0
  • nereye gidiyor bu gençlik al birini vur ötekine link

1|0
    0|0
  • yuhh yaa oldumu şimdi ne alaka her sene dogum aneyemı gıdeceksın saçmalık artık bunda sonuç çıkmaz adam dırek onu neysee yaşa ve gorr :)))

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğuna kürtaj yapmasıyla sonuçlanır

1|0
    0|0
  • dikişle sonuçlanır ve bedavaya istediği zaman diktirir

1|0
    0|0
  • Yakında biri kendi çocuğunu doğrur, diğeri doğurtur

1|0
    0|0
  • Kendi çocuğuna kürtaj yapmasıyla sonuçlanır

Katılıyorum :D

1|0
    0|0
  • bence salaklık o arkadaşına söyle vazgeçsin

1|0
    0|0
  • o kızı bana yönlendirsene :)

1|0
    0|0
  • Kolay doğurur artık gerizekalı :)

1|0
    0|0
  • abaza der millet o kıza. durumu çok vahim ve ondan soğuması için her şeyi yap

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hayırlısı olsun ne diyelim

1|0
    0|0
  • Nasıl yani çıkıyorlar mı ?

1|0
    0|0
  • Bu ne anasıı satım, rahat rahat jinekoloğa da gidemeyeeğiz.

2|2
    0|0
  • niye belki rahimsel sorunu vardır kızın :)

1|0
    0|0
  • Erkek kızın mina kor her türlü, maddi manevi .

1|2
    0|0
  • sırf doktor diye mi adamla konuşuyo bide.Sence nasıl yorumlanır.?

1|0
    0|0
  • benim sevgilim de 46 yaşında ama kimse birbirmizi sevdiğimize inanmıyor

1|0
    1|2
Yükleniyor...