Susar mısınız veya tepki gösterir misiniz?

küçük bir çocuğun şiddete uğradını görseniz okul , evde , sokakta fark etmez diyelim müdahalede ettiniz. size sen karışamassın dese tepkiniz ne olur? ya da eğer bir çocuk gözünüzün önünde şiddete veya haksızlığa uğrasa tepkiniz ne olur?

biz bedensel engelli bir çocuğa şiddet uygulayan öğretmene karşı çıktık biz diyorum 2 kişiydi öğretmen stajınızı yakarım dedi bizim arkadaş çekti gitti. siz olsanız ne yaparsınız?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Volkan gıbı püskürtürüm salyalarımı.

O derece.

1|0
    0|0
  • Küçük bir çocuğa muhtemelen annesi veya babası şiddet uyguluyordur ona karışamam ama senin dediğin durumda stajı falan düşünmem tepki gösteririm.

1|0
    0|0
  • çarparım

1|0
    0|0
  • yazık yaa savunmasız insanlara böyle davranmak çok günah...

1|0
    0|0
  • Öyle bir durumu görürsem, hiç hoş şeyler olmaz diyip susuyorum.

1|0
    0|0
  • bende senin öğretmenliğini yakarım diyecektniz ! sinir oluyorm arkadaş bana denk gelmezki :@

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O nu hemen şikayet ederim bir de tehdit mi ediyor..

Bu tarz olaylarda asla susmam.. O okulun müdürü yok muydu ya.

vay ahlaksız pislik elleri krılsın o hayvanın

1|0
    0|0

• En iyisini yapmışsınız..Stajını yakarmış..Kendisini düşünsün o..Onun öğretmenliği ne olacak..Sıfatına tüküreyim..

Arkadaşını da yargılama ..Başka şansı yoktur belki..herkes inandıklarını aynı derecede savunamaz...

Sana da helal olsun.

1|0
    0|0
    • o arkadaşada göstericem ben dünya kaç bucakmış

• Kesinlikle..:) Fakat normalde yapılması gerekeni herkes yapsa zaten kimse mağdur olmazdı..Seni yetiştiren ana babanın da ellerinden öptüm..:)

• :D teşekkür ettim:)

• Gucumun yetmeyecegi seyleri bile yapabilirim.Asla kayitsiz kalmam.

1|0
    0|0
Yükleniyor...