Kendimi savunmak için hangi sporu önerirsiniz?

Arkadaslar amacım birini dövmek ya da intikam almak falan değil sadece her hangi bir olayda kendimi ve sevdiklerimi korumak istiyorum bunun içinde 2 3 aya vücut geliştirmeye baslıyorum tabi sadece bu işi yaramaz yanında boks,karete,judo,aikido... sporlarından birini yapmak istiyorum sizin fikirleriniz neler hangisini önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Sana şöyle söyleyim sokak dövüşünde altaki yazılanarın hiç birisi bir işe yaramaz çünkü sokak dövüşünde boks gardı alırsan adam ağzına iki tane koyar yollar :) Bak eğer büyük bir şehirde yaşıyosan gidiyosun bir kung fu salonu buluyosun ve wing chun tarzı kung fu öğreniyosun ve herkese karşı savunursun kendini aikido filan hikaye yok öyle bişi :) Ben boksörüm şahsen sokak dövüşünde yumruk gücümün avantajıon başka hiç bişey yok yani :) Bruce lee , İp man wing chun la uğraşmışlar dır ve dövüşün otorite kişilerindendir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende bunun için tekvando dersi aldım 4 ay. ama daha kimse üzerinde denemedim.

0|0
    0|0
    • işe yaradı mı peki yani kendini savunabilir misin rahat bir şekilde?

• Teknik olarak antrenmanda gördüklerimi uygulayabilirim ama o an korkuyla ne olur bilemem

• muay thai yap.

0|0
    0|0
  • Taekwando bence.

0|0
    0|0
  • judo en güzeli :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Arkadaşımbir olayada kendinini koruman içın 2 çesit spor lazım 1.boks,karete,tekwando gibi vuruş sporları 2.judo,güreş,aikido gibi yakın dövüş sporları lazim.

0|0
    0|0
  • kick box en iyi savunma ve saldırı içindir

0|0
    0|0
  • aikido öğren derim

0|0
    0|0
  • judo-aikido

0|1
    0|0
  • bu sitede amma sporcu kişiler varmış gözlerim yaşardı :) sen sadece savunma amaçlımı düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • kafakodsu kafayı kodummu oturturum sporu

0|0
    0|0
  • Judo veya boks .Kung fu karete iyide türkiyede bu işin erbabı yok hem boks yeterli sokak icin.

0|0
    0|0
  • kendini savunmak için hiç bir sporu önermem

0|0
    0|0
  • Kick Boks en iyisi.

0|0
    0|0
  • o saydığın sporlardan birisini öğren işte

0|0
    0|0
  • eğer ikisini birden yapma imkanın varsa judo ve aikido aynı anda yap derim.Komandoların eğitiminde bunlar kullanılıyo.

0|0
    0|0
Yükleniyor...