Siz olsanız ne yapardınız?

arkadaşlar bugün öğrencilerimden biri tenefüste yanıma geldi hocam bişey sorabilirmiyim dedi tabi dedim?bana özel eğitim verebilirmisin dedi?niye dedim sizle yanlız olmak istiyorum sadece o sesinizi ve bağlama çalımınızı ben duymak istiyorum dedi öğrencim 21 yaşında konservatuar öğrencisi?bende sadece şu cevabı verdim daha sonra düşünürüz olurmu dedim oda offf yaa diyip çekip gitti derse girdik ve ders boyunca bana acayip bir tavrı vardı.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bazen öğrenci ve öğretmen arasında farklı bir bağ oluşur bir çekimdir ama bu sadece bir aşk ya da bir tutku anlamına gelmez o insana karşı bir saygı bir bağlılık duymaya başlanır ve yaptıkları sizi etkiler ve sanırsam öğrenciniz bir bağlama aşığı ve sizde iyi bir bağlama çalan öğretmensiniz bu onun sevdiği bir hobiyi başarıyla icra etmenizden dolayı size bence tamamen bir bağlılık duymuş cevabınız ne olursa olsun olumlu ya da olumsuz ona yetmeyecektir ama bence onun bu yaklaşımını zamana bırakın sayın hocam...

0|0
    0|0
    • bilmiyom yani sonuçta bende üni bitirdim ve bu yıl ilk öğretmenliğim bizimde genç bayan hocalarımız vardı ama hiç bir zaman o şekilde yaklaşmadık

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç ahlaki olmaz onun cahilce davranışı onunla beraber olmanızı gerektirmez(ben bir işverenim ancak asla yanımda alışan biriyle yatmam sekse olan düşkünlügümü hayal sınırlarınızı zorlasanız tahmin edemessiniz ve tekstil sektöründeyim ben bulundugum sektördende çok beraber olmak isteyen var ancak bu kişilik meselesi asla yatmam kadın kalmasa bile?

0|0
    0|0
  • şu cümleye kadar saldır hocam dicektimki, şu cümle beni korkuttu

"offf yaa diyip çekip gitti derse girdik ve ders boyunca bana acayip bir tavrı vardı."

o kız senin başına çorap örer aga, bulaşma hiç

0|0
    0|0
  • ufaktan ufaktan mesafeyi koy hocam :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...