Siz olsanız napardınız

2yıllık bir ilişkim var. okuduğu okulda sevglime asılan biri vardı onu uyarmıştım bugunde sevglmn facesinde konuşmaları okudum çoçk demşki hala bir sevglim yok sende bana kız bulmadın. senin sevglin olmasaydı olurdu bir sevglm demş yani ben olmasaymışım benm sevglimle cıkrmış filn filn gel gelelimki benm sevglim ise o çoçğm ağzını payını verce yere hiç bişe dememş gülmüş geçmş muhbt devm etmşler bende sevglme sen neden o itin ağzının payını vermdn deynce kızma işte napaym of bıktım artık filan yaptı. Evlenmeyi düşündüm insan bana bunu yaptı ya napcam ben şimdik : /

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bak kız seninle mutludur ama başkası tarafından beğnilmekte hoşuna gidiyodur. benmde sevglm var bana asılan biri de var knuşuyoruz ha ben ağzının payını veriyorum yeri gelnce ama peşimde koşması da hoşuma gidiyo

0|0
    0|0
    • sen yeri gelince ağzının payını veriyorum diyorsun bizimkisi hiç oralı bile değil ben onu seviyorum ona laf söylemeye hakkında yok demesini bekledim ama demedim gülüp hahah hihi yaptı işe : /

• ben bir hata yaptım mı sevgilimde aynısını yapar ve bak sen böyle yaptın ben şu şeklde hissettm der. ben bir daha yapmam o hatayı. tamam seviyosun çok güzel ama sevgilini elinde tutmak istiyosan kıskandır braz

• hmm anladım tavsiyeni dinlicem

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla kızmakta haklısın . Çocugun o tepkisine :) yaptıysa sorun yok. Ama gülüp haha kiki yapıp samimi smaimi konuştular iş değişiir.

0|0
    0|0
    • haklıyım tabiki yani. haha tarzı şeler yapmış konuşmalar gördm tek kelime etmemiş sevyrm snn ona laf etmye hakkın yok bile diyememiş yazıklar olsun ona verdim sevgiye aşka bide 1sene sonrası için evlilik planları yapmıştık :/

• hafta sonu alıp karşıma konuşcam ya ceki düzen versn kendine ya da herske kendi yoluna naapym : : :( :(

• en mantıklısı

• Bırak onlar sevgili olsun o kızdan hayır gelmez sende sonra onlara gül geç

0|0
    0|0
    • koca 2yılı nasıl bitiricem banada öyle geliyorki hayır yok sanırım bu sevdadan : /

• Kaç yıllık ilişkiler bitiyor iki sene nedir ki

• ben tüm düzenimi hayalimi onun adına kurmuştum gerçekten sevmek eskidenmiş derler ama sanrıım bende eskilerde kalmışım bağlanmışım delicesine sevmişim ki kopamıyorum..

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen unut o kızı

0|0
    0|0
    • nasıl olcak o 2 yılımı vermşm ben : /

• ben 6 yıldır sevdiği kızı unutabiliyorsam o nedirki , artık gözünü aç sana zarar verenleri ve üzenleri hayatından uzaklaştır.

Yükleniyor...