Basketbol başarılarından haberiniz var mı?

Evet arkadaşlar hem bayan basketbolda hemde erkek basketbolda bugün çok önemli maçlar var.

Öncelikle erkek basketbolda dün Euroleague top 16'da Fenerbahçe'nin maçı vardı ve kazandılar. Bugünde Darüşşafaka ve Efes'in maçları var ve birbirleriyle karşılaşıyorlar. Maçın favorisi Efes gözükse de sezon başına göre biraz daha toparlanmış Daçka bu maçta inişli çıkışlı performanslar gösteren Efes'e karşı bir galibiyet alabilir seyircisiyle beraber.
Bunun yanında Eurocup erkeklerde son 8'de bizi temsil eden tek takım Galatasaray, onlarda Bayern ile eşleştiler. İlk maç 15'inde.

Kadınlar baskete geldiğimizde ise, tam bir gurur tablosuna sahibiz yine. Euroleague son 8'de 2 takımımız GS ve FB bulunmakta. İkisininde bugün maçları var. Galatasaray-Ekaterinburg ve Wisla-Fenerbahçe.
Bunun yanında Eurocup'da da iki takımımız var son 8'e kalan fakat maalesef birbirleriyle eşleşmişlerdi. Şu an devam eden maçta AGÜ Beşiktaş karşısında 6 sayı farkla önde.

Bu arada bugünün yayınları:
19:30: Beşiktaş - AGÜ Spor: BJK TV
20:00: Galatasaray - Ekaterinburg: TRTSpor
20:30: Darüşşafaka Doğuş - Anadolu Efes: Lig TV
20:30: Wisla Can-Pack - Fenerbahçe: FB TV
Bunun dışında izlemek isteyenler için muhteşem bir maç mevcut akşam:
21:45: Barcelona Lassa - CSKA Moskova: NTV Spor
Bütün bunlardan haberi olanlar kesinlikle vardır ama hazır maç günüyken, söylemeden geçemedim. İyi seyirler, tahminlerinizi de bekliyorum!

Güncellemeler:
Bu başarıların da Nasılım sorularından daha az ilgi görmesi sanırım hem ülkenin hemde ks'nin özeti :D

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Basketbolla ilgili sorular görmek güzel , hepsini takip ediyorum hatta su an Beşiktaş agu maçı devam ediyor başa bas , aksam da efes kazanıp kizilyildizin kaybetmesini bekler. Gs ekatirinburga elenir , fb geçer

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne güzel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...