Evde antrenman önerileriniz?

Arkadaşlar havalar soğudu diye 2 haftadır spor yapamıyorum. Gym e gitmeyi de tembelliğimden bıraktım. Evde antrenman için önerebileceğiniz neler var? yani dışarı çıkmadan, evde. Mesela uyuyana kadar saat başı 20 şınav 20 mekik çeksem gün içinde kondisyonu koruyabilir miyim? yoksa set set salonlardaki gibi mi devam edeyim?

Güncellemeler:
Bugün 2 tane 5 kiloluk dumbbell aldım. onlarla omuz ve göğüs çalışıcam. mekik şınav vs. bi de kum torbam var. sanırım yeterli... yorumlarınız için teşekkürler
Insanity diye bir şey buldum. 60 günlük programlar halinde. bu bitince de p90x yapıcam. direk core çalışıyor. six pack falan:) hadi bakalım^^

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• dostum havluyu al iki ucundan tutup omuz çalışabilirsin, sonra kol çalışmasınıda havlunun artasından tutup, iki ucunuda diğer elinle tutup aşağıya doğru baskı yapıp , diğer elinle yukarı kaldırmaya çalışırsan kol çalışmaya başlamış olursun . faydası olabilir,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• link oynamaya başla günde 2 saat bolsu faydasını göreceksin :D

0|0
    0|0
  • soguk havada spor gibisi var mı ya hem sen çık iki koş ısınırsınnn ama sonra eve koşup yıkanmayı birde öyle terli terli sogukta sigara içmeyi düşünme yeter :))

0|0
    0|0
    • açıkcası kışın koşştuğumda terlemiyorum bile üşüdüğümle kalıyorum. ha evet vücut 15 dk dan sora ısınıyor ama eve döndüğümde yine bir üşüme kaplyor ve yüzüm hiç ısınmıyor koşarken. ayrıca ılık havalarda koşmak daha zevkli ter su gibi akıyor sporu hissediyorsun:P

• oldu sende otur evinde ilkbaharı bekle :) yada bir hatun bul ev sporu dene ;)

• kiz olsaydın en iyi spor oryantel derdim:d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yav cık dısarı kos ne olacak usumuyorsunki. :)

Evdede set set devam edebilirsin. Ayrıca kendi agırlıklarını yaratarak onlarıda set set çalışabilirsin. Ama sağlklı bir çalışma için en az 20 dakikalık bir koşu şart...

0|0
    0|0
    • şimdilik koşu yerine askeri jimnastik hareketlerini yapıyorum ısınmak için. koşu kadar terletiyor en az. bu z gibi havada koşunca kulaklarım donuyor agzım burnum donuyor 45 dakkanın sonunda.

• Deme oyle ya. Bende koşuyorum bak. Bereyi takıyorum, kulaklıgımı takarım, basket şortu, tişort üstümede bir yagmurluk tamamdır işte...

• şınav

0|0
    0|0
Yükleniyor...