"Çocuğumun annesi" dediğiniz kadın nasıl olmalı?

evladınıza annelik yapıcak kadının nasıl olmasını istersiniz erkekler? bir çocuk yetiştiricek kadın ne gibi vasıflara sahip olmalı? evlenmeden önce ileride olucak çocukları düşünerek mi karar verirsiniz yoksa sevmeniz yeterli midir?

ve son olarakta konuyla alakalı hoşlandığınız kişinin küçük bir çocukla ilgilendiğini gördüğünüzde hoşunuza gider mi yoksa bir şey hissetmez misiniz?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• melek gibi olsun. aşkı yaşatsın bana. onu her gördüğümde tekrar tekrar aşık olayım. çok sevsin beni. bende onu tabi. yeri geldiğinde tartışalım sonra hemen sarılıp barışalım falan :) sadık olsun. saygılı birisi olsun. güzel yemek yapsın :) bana da öğretsin yemek yapmayı birlikte yemek yapalım :) hep mutlu olalım çok mutlu olalım. böyle birini bulurum belki :)

1|0
    0|0
    • her şey dilediğince olur umarım :) cevap için teşekkürler :)

• küçük göğüslü kadınlar daha fazla süt verir çünkü doğurganlığı çağrıştırıyosada saçma yani.. neyse sağol tekrardan cevapların için çok teşekkürlerrr :D

• ben öyle göğüse falan takılmam yaa karakter önemli :) rica ederim ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 10

• düşünceli ol yeter,anlamaya çalış kocanı,dik başlı ya da inat olma, nefret eder yoksa,tartışma,önemse sözlerini,üzerine fazla gitme mesela,birlikte bir seyler yapmaya çalışırsanız aranız güzel olur seni daha cok beğenir,sen fazla romantik olma, o o ortamı kurar zaten,düşünürsen düşünülürsün! çocukla uğrasmam hoşuna gidermi demişin, fazla önemli değil o,kendin gibi ol bence,

1|0
    0|0
  • Allah korkusu olmalı namuslu ıffetlı bana iyi bir eş cocuklarıma ıyı bı anne olmalı kendısı gibi cocuklarımı da iffetli yetiştirmeli cocugumun annesi olcak kadın hamımefendi olcak

1|0
    1|0
    • hoşlandığınız kişinin küçük bir çocukla ilgilendiğini gördüğünüzde hoşunuza gider mi yoksa bir şey hissetmez misiniz?

• gider tabi cocugu cok yakıstırırım yanı ona sevdiğin kısıye hemen aklıma bızımde evlenıceğımz cocuğumuz olsun falan bu duygula gelir ins nasıp olur

• çocuğumun annesi dediğim kadın mı vay mg

1|0
    0|0
  • çokcuklara nasıl davrandıgı etkilemez ve onu düşnerek evlenmem bir kızla kafaların uyuşması ve bana baglı kalması,güvenebilmem önemli benim için güzelligi,fizigide unutmamak gerek :)

0|0
    0|0
  • adam senın gibi olmalı demıs yuh

0|0
    0|0
  • birkerem bu resimdeki gibi olmamalı bu gercek

0|0
    0|0
  • senin gibi olsun*

0|0
    0|0
    • bu soruyu sormamın sebebi zaten hiç bir erkeğin benden çocuk sahibi olmak istemeyişini düşündüğümden :D neyse..

• psişik kuvvetlerinden değil şaka yaptım :D ya alttaki yorumuna takıldım ben şimdi. her şey meme mi :(

• yok değil ) ...

* görünüşün hiç önemi yoktur aslında * söz konusu evleneceğin insan olunca aslolan anlaşmak, frekansın, düşüncenin, karakterin uyumu ya da açıklanamayan bir şeydir * iki tarafın da birbirini kabullenmesi ...

şans işi işte karşına seninle hayatını birleştirmek isteyecek kişinin çıkması, ruh ikizin, bu dünya da seni arayan ...

kalça, göğüs, bel, göz ... bunlar hikaye aslında ilk görüşün cinsel çekiminden salt kimyasal istek kaynağından başka bişey değil ...

• nette senin profil resmin gibi bir resmi olmasında gerisi sorun deeel hallederiz.yontarım ben onu :)

0|0
    0|0
  • çocuklarına bir ana bana iyi bir eş topluma yararlı bir insan allaha ideal bir kul şeytana iyi bir sırdaş kaynanama iyi bir evlat anneme iyi bir gelin kardeşime yenge sokakta hanımefendi yatakta beyefendi durakta otostopçu olmalı <3

1|0
    0|0
  • ilk önce sessiz olsun

hanım olsun çocuklara kesinlikle şiddet yok.

iyi kalpli olsun, çocuklarını yetiştirebilecek kadar bir fikre sahip olsun

ileri görüşlü çağdaş bir Türk kadını olsun

1|2
    0|0
    • cevap için teşekkür ederim:)

• peki hoşlandığın kişiyi küçük bir çocukla ilgilenirken görsen ne hissedersin?

• çocukları seviyor derim hoşuma gider.bende bebekleri severim yanaklarını kırmızı kırmızı :)

olumlu gözükür yani

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğurganlığı olmalı en baştan. :/

1|0
    0|0
  • Çocuğumun annesi dediğim kimse yok.

1|1
    0|0
Yükleniyor...