Fala inanırmısınız, hiç baktırdınızmı?

fala inanırmısınız fal baktırıpta hiç çıktığı oldu mu hayatınızda?

Güncellemeler:
bugun hayatımda ilk kez fal baktırayım dedim, bu fal bakan kisininde baktıkları çıkıyor diyen çok kisi var fal açılmıyorsa dileğin tutacak dedi ve fala bakmadı aslında benim dileğim tutması çok zor yani neredeyse imkansız

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• fala inanmam, maksat mıhabbettir söylenenlerle gülünüp eğlenilir onun dışında geleceğe dair söylenen şeylere inanmam ona göre hareket etmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Eğlenceli olduğu için baktırdığım oldu mesela bir arkadaşım kahve falıma bakmıştı o zamanlar hoşlandığım bir çocuk vardı çocukta bildiğin abazaydı önüne gelen kızla çıkıyodu arkadaşımda biliyodu bunu ve falıma bakarken dedi ki sen bu çocuğa ancak açılırsan senden hoşlanır. E tabi kız bunları görmüyordu falımda sadece olabilecek şeyleri söylüyodu bana ben de biliyordum herhalde çocuğa açılırsam peşimi bırakmayacağını, sadece ihtimali yüksek şeyleri söyledi :P

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum.Hiç baktırmadım.

0|2
    0|0
  • fala inanmayı falsızda kalmayın :P yok hiç baktırmadım :)

0|0
    0|0
  • inanmıyorum ama geçen gün baktırdım kadın benim bir hastalığımı bildi şok geçirdim. yüzümden falan anlaşılcak bir hastalık değil ve nadir birşey herkesde olmaz ve herkes bilmez. ayy nasıl bildi hala şaşkınım

0|0
    0|0
  • inanırım ve doğruda bazı insanların yeteneği var fakat günah olduğu için yaptırmak istemiyorum (merak etsemde) , günlük burç fallarıma bazen bakarım

0|0
    0|0
  • Baktırdım, ben de ona baktım.

0|1
    0|0

• Cikmadi.

0|0
    0|0
  • Baktırdım. Bazı şeyler çıktı. Bazılarını hala bekliyorum çıkmasını :D:D

0|0
    0|0
  • Bikeresinde Tekirdağ'da çingenin bir tanesi bakmıştı bakla falımı ne. O çıkmıştı.

2 sene önce falandı. Kumsalda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnanmam inananlarıda kınarım.

0|0
    0|0
  • inanmam batıl seyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...