Kilo vermek için egzersiz önerileriniz neler?

Kilo vermek için egzersiz önerileriniz var mı? Varsa yazar mısınız lütfen

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Bu telefonlarda bir mobil uygulama var, egzersiz yazınca direkt ilk başta çıkıyor günlük egzersizler diye. Benim diyetisyenim onu önermişti bayağı bir süre yaptım ve çok etkiliydi sonra canım istedi diye spora kaydoldum fakat gerçekten işe yarayan bir uygulama ayrıca zevkli. Bir göz atmanı öneririm.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler

• Bu arada hangi bölgeyle sorunun var bilmiyorum fakat uygulama içinde gösteriyor bölge bölge farklı hareketler, kaç tur yapman gerek dakika ayarını seçiyorsun falan...

• Teşekkürler ✌

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 5

• ben fitnes yapıyorum çok faydalı 4 kilo verdim bir ayda internette fitnes videoları var sonra birde ip atlıyorum sonra mekik yapıyorum birde ayaklarımı havaya kaldırım bisiklet sürüşü yappıyorum tüm bunlar için birer sayı belirledim ve baya faydalı oldu

1|0
    0|0
  • Basketbol keyifli ve güzeldir. Ayrıca çabuk kilo verebilirsin. Sağlıklı bir şekide. Ayrıca boyundan şikayetçiysen boy da uzatabilirsin^^

0|0
    0|0
  • youtubeda fitnessblender diye bir kanal var ona gir ister 15 dakikalık ister yarım saatlik istersende 1000 kalori yakmak adına birsüürü videoları var izle kendine uygun olanı seç

0|0
    0|0
  • Youtubeden videolar bulabilirsin

0|0
    0|0
  • kilo vermek için değil de daha çok sıkılaşmak için. Mekşk squat yürüyüş falan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...