Sivilce,siyah nokta vs...

Arkadaşlar ben 3yıldır bı sıyah noktalarımdan sıvılcelerımden kurtulmaya çalışıorum. kullanmadıgım cılt temızleyıcı peelıng falan kalmadı. özel ılaç yaptırdım ışe yaramadı ılacı kullandım full asıt gıbıydı nefes alamıyodum kullandıgımda yanındada ımex 20g verdıler yağlı olan cıldım dahada yağlı oldu. bu durumu görünce ımex ı bıraktım. bazen umursamadım ama son 1yıldır ıy.ıce canımı sıkmaya başladılar. doktora gıttım bana sıvex losyon ve benzamycın topıkal jel verdıler hıç bır ışe yaramadı aksıne sıyah noktalarım çoğaltı. şımdı ıse yenı bı yedavıye başladım doktor bana monodoks 100 mg kapsül verdı azelderm ve clındoxyl jellerı verdı. bu son tedavı şeklını uygulayan ya da hap veya jellerden herhangı bırını kullanıp etkısını gören varsa yazarsa sevınırım çünkü artık yoruldum bulanet sıvılcelerden :/

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sakin imex kullanmayin benim de yagli olan cildim daha da yaglanmisti. Benim de denemedigim peeling falan kalmadi. Ama su an cildim mukemmel :) ben bir gun tum bu malzemeleri biraktim gittim fondoten surdum avondan aldigim. Su an cildimde ne sivilce siyah nokta hicbir sey yok. Aksam evde temizliyorum, fondoten surmedigim zaman bile cildim super duruyor. Anladigim kadariyla cilt ugrasmaya gelmiyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• siyah nokta stresten olur biraz yavaşla sakinleş ve yağlı yiyeceklerden tozdan pisten uzak dur yüzünü sürekli yıka

0|0
    0|0
    • yüzüme sadece dışarı çıkıcaksam oda sevgılımle buluşçaksam makyaj yapıyorum yağlı veya kola cıps vs yıyemıyorum tellerımden ötürü stres bolca var gerçı beyazlarım çıkıcak yakında

• yediklerine dikkat edeceksin birde yaşantına ...stres arttıkça siyah nokta artar ha sivilce olayına gelince herkeste olur normaldir dert etme temiz takılmaya devam et sen

• Geç onları. Cildiyeye gidiyorsun,ben roactoune ya da aknetrent tedavisi istiyorum diyorsun. Doktor gerek gorurse karaciger filmi isteyebilir.bu 2 ilaç aynıdır.ve sivilceleri siler atar.tedavi başarı oranı %80 ve üzeridir.

0|0
    0|0
    • Arkadaş doğru söylemiş biçok arkadaım roactoune kullandı ilk başlarda sivilcelerde bir artma oluyor ama sonra tertemiz oluyor yüzün bir cildiyeye gözük sen en iyisi.

• bende sıvılce öyle pıtır gıbı çıkmıyo böyle tuhaf bı şekılde ya ucu olmuyo ama sıkınca yağ çıkıyo genel sorunum sıyah noktalarla ve bu aralar yağ bezesı gıbı yapmaya başladı onlarıda patlayıyorum

• Bu iki ilaç zaten akneye çeviren sivilce tedavileri içindir.sakın sikma,patlatama iyi ya da çukur kalır.cildiyeye git ve bu tedaviye başla.şuan en kesin yöntem budur sivilce ve aknelerde

Kızlar Ne Diyor 1

• fondöten al kullan uğraşmaya değmez cidden :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...