Fenerbahçe hangi hafta puan kaybeder sizce?

Fenerbahçe hangi hafta puan kaybeder sizce? Yorumlarınız nelerdir hangi haftalar maçlar... tşkkürler... -.-

• 25. Hafta Kayserispor
    6% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • 26. Hafta Galatasaray (D)
    56% (9)50% (16)52% (25)Oy Ver
  • 27. Hafta Osmanlıspor
    6% (1)6% (2)6% (3)Oy Ver
  • 28. Hafta Konyaspor (D)
    6% (1)19% (6)15% (7)Oy Ver
  • 29. Hafta Mersin İY
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hepsinde puan veya puanlar kaybetme ihtimali yüksek
    6% (1)3% (1)4% (2)Oy Ver
  • Bu seriyi tümüyle kayıpsız geçer
    20% (3)22% (7)21% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
fenerbahçe nin puan ve /veya puan kayıpları daha çok bekleniyor görünen o -.- umarız bu durum gerçekleşmez -.-

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Puan kaybedebileceğimiz tek maç Konya deplasmanı...

0|1
    0|0
    • konya beşiktaş maçından sonra o tribün dolulugunu görünce takım taraftar bütünleşmiş gerçekten ama zor görünen kolay geçilir bence o maçtan net skorla gececeğini düşünüyorum G. Sraya maçıyla ilgili fikrin ne peki sonuçta gsaray yanii

• Aynen tam da o maçı diyorum :)... Ben o maça beraberlik için çıkacaklarını sanmıyorum , yenmek için sahada olacaklardır...

• maç günü göreceğiz futbol şansı inşallah fenerin yanında olur :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Avrupa maç dönüşlerinin hepsi puan kaybının muhtemel olduğu zamanlardır

0|1
    0|0
    • evt buna katılıyorm avrupa dönüşlerinde takımlarımız zorlanıyor kayseri değil ama braga rovanşından sonraki gs maçı kritik görüyorum ama ordan alınacak 1 puanı değerli buluyorum 2 puanı kayıp olarak görmem

• Bizim macta yani Galatasaray macinda olmasini umuyorum.

0|1
    0|0
  • tabiki galatasaray deplasmanı kaç yıldır deplasmanda yenemiyor.

0|1
    0|0
    • zor bir viraj ama beraberlikte iyi sonuç olur bence kayıp gibi görmemek lazım şampiyonluk yolundaa

• Bu hafta Galatasaraya kaybeder

0|1
    0|0
  • Cin-con deplasmanında yenilir

0|1
    0|0
    • yeniliri not aldık ordan beraberlikle çıkması şampiyonluk yolunda kazanılmış 1 puanmadır sence yoksa 2 puan kayp mı diye değerdlendirmek lazım -.-

• Galatasaray deplasmanından çıkacak beraberlik 1 puanlık kazanç değil, 1 puanlık kayıptır. Çünkü bu kadar formsuz bir Galatasaray'ı bu kadar formda bir Fenerbahçe (Maaşallah :D) bu sezon yenemeyecekse ne zaman yenecek?

• @zzz1994 derbi maçları ya hiç belli olmuyor herkesin yener dediği bir maç vardı fenerbahçe 4-1 yendi maçın oynandığı günün gazetemanşetlenrini lütfen araştır göreceksin bunu bende fenerin yenmesini isterim ama zor maç yani futbol gerçeğiyle konuşmak lazım o maçıda hatırlayalım https://www.youtube.com/watch?v=ANTgEZe-jX4

Yükleniyor...