Birinin canını acıtmak öyle basit ki hep kolay yolu seçiyorsun

Son günlerde (sanırım soğuk havanın da etkisiyle) erkekler iyice gıcıklaşmaya başladılar. Yani tek problem onlarda olmaya bilir elbette bende de hatalar vardır da ben her ne kadar kendimi düzeltmek istesem, iyi davransam, karşı taraf hep üste çıkmaya çalışıyor. Şu son zamanlarda chatleştiğim erkeklerin çoğu paso çıktı. Hepsi kıronun, ayının teki. Valla içimde hiç öyle bir niyet yok ama bu gidişle insanı zorla lez yapacaklar.( Lez değilim lafın gelişi söyledim) Hayır anlamıyorum neden bu kadar sinirler? Nasıl davranmam lazım ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kötüymüş umarım dogru ve istediğin birini bulursun

0|0
    0|0
    • Hayır eminim herkes öyle değildirde şansım çok kötü. Zaten derler " Allah çirkin şansı versin" diye.

• :) evet herkes öyle değil

düzelir şansın bulurusun.

Erkekler Ne Diyor 7

• "Birinin Canını Acıtmak Öyle Basit ki Hep Kolay Yolu Seçiyorsun" agsfgf yine zikko face sözleri :((

tek amacı kız düşürmek olan bünyelerin hakim olduğu chat ortamlarındaki erkeklerden de seviye beklememek lazım tabi.

2|0
    0|0
  • sen lez ol en temizi. ne kasıyorsun.

0|0
    0|0
  • sağlam kişiler bulmak çok zor

0|0
    0|0
  • Kız haklı.. Ayı değilde ayımsı diyelim.. dfjkkdg

0|0
    0|0
  • kendi ağzınla söylüyorsun hepsi kıro ayının teki. neden bunları ciddiye alıyorsun.

0|0
    0|0
    • Almamak istiyorum ama istediklerini bulamayınca küfür ediyorlar.

• bırak etsin o onun kişiliğini gösterir. çok önemli olmamalı baksana hem kıro hem ayının teki hem de küfür ediyor. gerçek bir erkek bul sorun çözülür. yüzüne her güleni insan sanma.

• Doğru insanla karşılaşmamışsın demek ki ne diyeyim :)

0|0
    0|0
    • Şans yok ki bende :D En basit örnek; bir ayakkabıcıya gitsek, ayak numarama göre sevdiğim ayakkabı kalmamıştır. :((( Bahtsızım :D

• Bizlerde de çok olur o yüzden başkasına bakarız :D sonu gelmedi ya :D

• üste çıkmaya çalışıyorlar derken? hani mecazi değilse bu gayet normal * hem sen nası bişey istersin ki ilan ver istediğin gibisini bulursun * elini salllasan 50 değilse de 49 tane bulursun *

sen sen ol sana uygun olanı nasılsa çıkar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen senin gibi düşünüyorum ./

0|0
    0|0
  • seni üzene ks gelsin gitsin :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...