Topa nasıl daha sert ve etkili vurabilirim?

Arkadaşlar 19 yaşındayım ve amatör bir klupde futbol oynuyorum ama şutlarım çok zayıf herşeyim çok iyi ama şutlarım zayıf kaç seneden beri aynı nasıl iyi şut atarım yardım?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• İç falso mu dış falso mu iyi sende?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle üst adele kasını geliştirmen lazım... Ondan sonra şıtunu bacağından değil kalçandan getirmen gerekli taktik budur ben türkiyenin en iyi kulübünün A2 takımda oynuyorum sana tavsiyem kondisyon çalış ve ayak üstü kemiğin ile kalçandan çıkar şutunu...

0|0
    0|0
    • Peki iyi bir kramponun faydası olur mu şimdi halısaha kullanıyorum değiştircem ya da bildiğin güzel krampon var mı

• Üstelik bir duvarın karşısına geç 4 adım geriye çık ve ters ayağınla duvarla paslaş her iki ayağını da geliştir ben Marîo Gomez ile görüşüyorum :) ondan aldığım bir taktik bu hergün duvarla mesafe mi arttırıyorum ve şu anda 10. Adımda kaleye şut çekiyorum ters ayağım ile ve çok etkili bir vuruş stilin oluyor...

• Telefon numaranı versene wp den konuşalım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Zlatan Ibrahimovic, Henry vs. günde 1000 şut çekiyorlarmış antrenmanlarda. Tabi net saymamışlardır ancak ortalama o kadar vardır. Profesyonel futbolcu olma hayalin varsa çok çalışman lazım şüphesiz. Zamanla topa nasıl vuracağını, ne kadar sert vuracağını sende anlayacaksın.

0|0
    0|0
  • Pis burun :)

0|0
    0|0
  • üst bacak çalış ve belini kuvvetlendir.4-5 kiloluk ayağa bağlanan kum torbaları var. akşamları da setler halinde çalışırsan 2 ay sonra farkı görüceksin. bol şans :)

0|0
    0|0
  • Çalışarak antrenmandan sonra şut çalış sürekli bide beslenmene önem ver

0|0
    0|0
  • bileklerini kuvvetlendir bilekleri saran ağırlık var ondan satın al faydası oluyor.

0|0
    0|0
  • Bunu Cemil ipekçiye sorsana delikanlı

0|0
    0|0
  • topun başında 360 derece 1 kere dön sonra vur çok sert vurcan istediğin gibi

0|0
    0|0
  • Düz koşu yap uzun süre böyle 2-3 saat koş

0|0
    0|0
Yükleniyor...