Iyi gün kişileri hakkında?

lise yıllarımda sürekli benimle takılan arkadaşlarım mezun olduktan sonra çoğu 1 kere bile aramadı istisna hariç tabi.tamam anlıyorum üniversiteyi kazanamadım onlar kazandıda insan 4 yıl boyunca hergün takıldığı arkadaşının hal hatırını sormazmı?ben mesaj atıyorum cevap yok.geçende bir arkadaşı gördüm hiç görüşürüz felan demiyor.üniversiteleri havalarına girmişler saçlar sakallar uzun muhattap olmak istemiyorlar sanırım.ama kötü haber var onlara bu sene kazanıyorum bir kaza olmaz ise.sizce bunlara mesafelimi davranmalı ilişkiyi tamamen kesmelimiyim?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Artık yeni bir hayat,yeni dertler,yeni bakış açıları,yeni ortam...Onlar kaptırmışlardır,hepimiz öyle olduk üninin başlarında ama ben arkadaşlarımdan hiç kopmadım,bu sanırım biraz da bize özel durum.Senede birkaç kez,liseden arkadaşlarımız toplanırız,üni bitti hala görüşüyoruz ,düşün yani:) Dost değil onlar,sadece hayatına iz bırakmış kişilerdi,sen de yeni dostluklar kazanacaksın evlat...

0|1
    0|0
    • birde çoğu ile aynı mahalledeyiz.evimi biliyorlar geçende gel dedim bize konuşuruz kahve içeriz takılırız.15 dakika ayırır insan :D

• :) peki teşekkürler

• Rica ederim,naptım ki..

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç konuşma bile.

1|1
    0|0
    • öyle planlıyorum daha sınava girdiğimi bile bilmiyorlar görünce şaşırırlar

• Onlar arayıp sorarsa onlar gibi davran, tamamen kesmene gerek yok..Takma yani.

1|1
    0|0
    • aramıyorlarki :D ben mesaj atıyorum cevap yok, en iyisi normal olarak devam etcem mesafe olacak ama sadece merhaba o kadar

• Sallama yahuu..Sen bak iyi bir yere gelmeye..Onlara amir olmaya bak en güzeli :D

Rica ederim..

• peki aklımda :)

• tamamen kesmelisin bence o insanlardan bir hayır gelmez.Kimseyi okudugu okulla falan yargılayanlara hele kıl oluyorum

0|0
    0|0
    • aslında durum üniversite ortamına geçince beni unutmaları.insan bir melih kardeşim nasılsın diye mesaj atar arar çaldırsın ben ariyim ama yok

• iyi gün kişileri/dostları hakkında en güzel şeyi şebnem ferah söylemiş zamanında.

bkz. link

0|0
    0|0
    • :) şarkı için teşekkürler hanımefendi

doğru söylemiş dinliyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Kötü zamanlarda hiç kimsenin yanımda olmasını istemedim, kabul etmedim.

İyi günlerde yanımda olmaları benim içinde büyük bir şans.

Kötü güne yani zorluğa derde kedere kimseyi davet edemem, geleni de kabul edemem.

Ne çekilecekse ben çekerim, çok çok iki kadeh daha içerim.

Ancak bu yaptığım doğru demek değil, her insanın bir karakteri vardır ve kendi doğrusu vardır.

Herkesin tuttuğu yok o değildi herkesin yaptığı doğrudur.

0|1
    0|0
  • İlişkini tamamen kes yolda görürsen selam bile verme

0|1
    0|0
  • işte bu yüzden yalnızım

0|1
    0|0
    • neden üni de değilmsin?

• okuldan sonra iş hayatı var zaten mevzu okulda iyi ortam yapıp takılmak :D

iş güç sahibi olunca arkadaş gerek yok benim için giderim diskoya bar a para var huzur var hesabı

• tamam birader ben senin mevzuyu cok fana yanlış anlamışım

• geçmişe takılma hacı!

0|1
    0|0
Yükleniyor...