Siz olsanız bu durumda ne yaparsınız?

Birisinin yerıne gecıcı surelıgıne avukat yanında asıstanlık yaptım.,

bana 1aylık parayı verdı 1ay calıscaksın dedı.1ay olmasına tam 4 gun kalmıs cık işten 4 gunluk paramıda ver ben gırcem dedı.e madem gırceksın ne dıye 4 gunluk paranı ıstıyosun be kızım ! ben onun ıcın 26 gun ıyılık yapmadım mı işinden olmasın dıye :(

para senın dynce bende harcadm kalmadı ıstyo cuma gnu yanı yarn

Güncellemeler:
4 gunluk para 103 tl edıyo. inanır mısınız 3 tl sını ble ıstıyo ya

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• cak*i gönder. senin emeginin parasınımı istiyor beklesin 4.gün daha lavuga bak. sanki bıcakla tehtit edicek seni vermiyorum de gönder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Verme. Ya 4 gün daha çalışırım beklersin ya da parayı unut de. Anlaşma anlaşmadır, baştan 1 ay diye anlaştık ben de planlarımı ona göre yaptım de.

0|0
    0|0
  • Git birinden borç al ver yolunu da ayır para için arkadaş satılmaz satanla da arkadaşlık yapılmaz benim görüşüm bu en azından...

1|0
    0|0
  • özür dilerim ama yapacağın şey şu ben 1 aylık çalışırım demek senin sonuna kadar hakkın o para ve 4 günlük parada ne oluyor yaw. sinir olurum öyle insanlara ya... çıkarcı Velet beyinlinin tekidir kesin..!

0|0
    0|0
  • bunasıl bir çırkeflik ya kısasa kısas yap eksradan bir maaş vermessen işten ayrılmayacam sende işsiz kalırsın de bakalım ne yapacak çırkin şey sinir oldun ha

0|0
    0|0
  • güzelce bir ha sittir çek bu arkadaşından irtibatını kopar canını sıkmaya değmez

0|0
    0|0
  • salak yap parayı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Parayi 30 a bolun ondan sonra 26/30 luk kismini sen al 4/30 lugu da o alsin :P

0|0
    1|0
  • veremem de harcadım de 4 günlük para ne kr tutuyo ayrıca?

0|0
    0|0
    • 103 tl tutuyo ayrıca 3tl sınıde ıstıyo utanmaz

• hım o zmn 4 gün daha çalışıyim de parayı harcadım de çok tutturursa ver bnce uzatmaya değmez

• bacım parasını ver gitsin..!

Yükleniyor...