Beşiktaş hangi hafta puan kaybeder sizce?

Beşiktaş hangi hafta puan kaybeder sizce? Görüşleriniz nelerdir... tşkkürler... -.-

• 25. Hafta Rizespor (D)
    9% (2)8% (2)9% (4)Oy Ver
  • Trabzonspor (D) (Erteleme)
    14% (3)16% (4)15% (7)Oy Ver
  • 26. Hafta Antalya
    9% (2)4% (1)6% (3)Oy Ver
  • 27. Hafta Kasımpaşa (D)
    14% (3)0% (0)6% (3)Oy Ver
  • 28. Hafta Bursaspor
    5% (1)8% (2)6% (3)Oy Ver
  • Hepsinde puan veya puanlar kaybetme ihtimali yüksek
    9% (2)8% (2)9% (4)Oy Ver
  • Bu seriyi tümüyle kayıpsız geçer
    40% (9)56% (14)49% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
beşiktaşın seriyi kayıpsız kapatacağına yönelik inanç fazla genel eğilim bu ama önünde riskli maçları oldugunu düşünenlerde var -.-

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• F diyorum

0|1
    0|0
    • muhtemel puan kayıpları yaşar diyorsun inşallah benimde beklentim bu içime su serptin pembe

En İyi Erkek Görüşü

• Rize, Trabzon ve Bursaspor maçlarında puan kaybı yaşayacak Beşiktaş...

0|1
    0|0
    • kasımpaşada olabilir seriyi kayıpsız kapatacağını düşünenler biraz duygusal bakıyor olaya ama taraftarlık duygusudur sonuçta olabilir

• İlk yarıdaki performansı olsaydı ben bile derdim tümünü kazanır diye... Ama ikinci yarı performansı oldukça düştü Beşiktaş'ın...

• ibre aşagıya doğru haklısın bir iki maçta puan kaybı yaşarsa psikolojik olarak çöker bence göreceğiz bakalımm ilerleyen haftalardaa

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Siz de haklisiniz , şampiyon olabilmek için tüm maçlarınızı kazanmanız yetmeyecek , Beşiktaşın puan kaybetmesini bekleyeceksiniz. İster istemez akıllara gelen söz

http://i.hizliresim.com/lj1DvX.jpg

0|1
    0|0
    • beşiktaş puan ve ya puanlar kaybedecek iki kulupte hatta zor virajlar bunlar olayı dramatik hale getirmeye gerek yok arkasında bişey aramaya gerek yok ayrıca beşiktaş gümbür gümbür oyanayan çevreye korku salan bir futbolu yok görünen o ki kısa süredede o seviyeye gelmesi zor, aşama aşama -.-

• Hehe bakalım göreceğiz :)

• aynen

• renktaşım :) allahın iznyle bu sene kayıpsız şampiyon olucaz

0|1
    0|0
    • zor maçlar göreceğiz hepsini hafta hafta yaşayacağız hakeden alır ne diyelim -.-

Yükleniyor...