Dambıl ile çalışırken kol ağrısı?

kollar ince e büyütmek lazım yakışmıyor bizde belli bir müddettir dambıl falan çalışıyoruz derken bugün çok zorladım Şu an kolumu dümdüz 180 derece açıya getiremiyorum iç kısımda çekme ve sağlam bir acı hissiyatı oluyor şimdi ben ne yapmalı ey arnoldlar

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Geçer korkma

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Normal belli seviyeden sonra vucut da kaslar geriliyor ben acısını 2 gün cekmiştim acı olur da bu seviyeye tekrar gelmek istemiyorsan ısınmadan baslama ddambıllara setleri veya ağırlıgı birden arttırma

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dikkat et kas yırtılması olmasin simdi kolunu hic zorlama birkaç gun eline dambıl bile alma hic zorlanmadan yapabildigin zaman hafif hafif kaldirmaya basla inciltme kolunu dikkat et

0|1
    0|0
    • sanırım ısınmayla alakalı bir sıkıntı oldu çekme oldu zamanında omuzumda yırtık oluşmuştu o acıyı iyi bilirim :) teşekkürler yorum için

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 3 gun dinlen ama illa calısacam dıyosan 10 kilonun altına indir dambıl kilosunu bende ağrı olustugunde 20 lık dambıldaydım agrı oldu 7.5 e dustum 2 3 gunde gecıo fazla zorlama

0|1
    0|0
  • Acıyacakki gelişecek dostum bu işin temeli o :D , biz boşunamı katlanıyoruz bu kadar acıya. Ali gibi çalışıp arnold gibi görünemezsin , ali gibi yemek yiyip arnold gibi görünemezsin. Acı bu işin temeli. Protein sentezi hücre yenileme ve acı , beslenme , uyku , su tüketimi , pumping :)

0|0
    0|0
    • bu acı o acı değil kardeşim lavabonun musluğunu çevirirken dünyanın en zor şeyini yapıyormuş gibi hissettiriyor :D hamlık ağrısının gözünü seveyim ben :)

• o zaman genetik bir problemdir , bir doktora görün. Sporu kes.

• dur bakalım daha bugün oldu yarın allah ne getirir bilinmez :) sağol yorumun için

Yükleniyor...