Bir ilişki bu şekilde bitebilir mi ?

arkadaşlar 1 aylık tanışma aşamasında olduğum bir ilişki vardı çokta güzel ilerliyorduk fakat dün buluşucaktık babasıyla işi olduğundan ertelemek zorunda kaldık bende fena bozuldum çünkü giyinmiştim evden çıkmak üzereydim sonra ona bişey demedim hiç mesaj atmadım olumsuz bisey söylemedim akşam kendisi bana kızgın mısın telafi edicem dedi bende eğer bana vakit ayıramıyorsan bitsin dedim çünkü ailesine çok bağlı biri ailesi konustuğumuzu bilmiyodu o da dayanamam ben sensizliğe diyerek ortamı yumuşattı bu sabahta günaydın mesajı attım fakat iletilmemiş bu günaydın yazms hiç mesaj atmamışsın falan diye bende attım ama gelmemiş dedim konuşmamız gayet iyi gidiyordu dün akşam beni çok üzdün diyince arkadaşım yanımdaydı yoksa biterdi herşey demiş bende bitirseydin o halde diyince bitirme kararı aldı ben kafanı dinle dedim fakat o bunaldığını söyledi beni bidaha rahatsız etme dedi sizce geri mesaj atar mı ya da ben atmalı mıyım ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• işte öylece arkasından bakakalırsın... erkekler sıkboğazlıktan nefret eder ilginin dozunu kaçırırsan farklı boyuta geçer.. erkekler özgürlüklerine biraz düşkündür.. kadınlarda tam tersi hep ilgi isterler.. onu biraz hür bırakırsan herşey güzel olacaktır..

0|0
    0|0
    • ben bırakmak istedim o tamamen konuşmayı kesti

• ben bitirmedim o bitirdi

• hem ben bırakmak istedim diyosun hem o bitirdi diyosun tam bir muamma...

Erkekler Ne Diyor 6

• afedersinde çok kamilsiniz..ikinizde.. yani karşıdakine taviz vermiyim derken böyle ortada kalıp peşinden koşsammı diyosunuz.. he her karşına çıkan insanla güzelce anlaşabiliyosan o lüksün varsa tercihin boldur ama kazanabiliceğin şeyi çabuk kaybediyosunz böyle..daha 1 ay olmus buna ragmen fazla tavır igneleme var.. seni ekmesi doğru demiyorum kesinlikle ..

0|0
    0|0
  • herşeyi oyuncak ettiniz haaa. Biraz büyüyün emi. bit git bitirseydin bitsin bitti bitmiş bit bit ilacı alın :)))

0|0
    0|0
  • Başlamadan bitmiş işte daha ne umuyorsun ki. Unut gitsin, yeni denizlere aç yelkeni :)

0|0
    0|0
  • öfkeyle kalkan zararla oturur akıllı düşünseydin

0|0
    0|0
  • Oh be iyiki de bitmiş yani. Sende kurtuldun bizde...

0|0
    0|0
  • Gurursuzsan at

0|0
    0|0
    • atmayı düşünmüyorum ama sanki suçluymuşum gibime geliyo sizce buluşamadığımız için fazla mı abarttım bu durumu

• haklısın

• Her zaman :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen atmalisin ama boyle ufak seyleri sorun etmiyceksen at tabi cnku cok ufak bir sebep yani incir cekirdegini doldurmiycak bir sebep

0|1
    2|0
  • kesinlikle mesaj felan atma oyun yapıyor kendince bu yaanladıgım kadarıyla

0|0
    0|0
  • Bence saçma bir şekilde bitmiş ama bunun sen bence mesaj atma zaten o seviyorsa elbet atıcaktır mesaj

0|0
    0|0
    • atmayı düsünmüyorum zaten ben elimden geleni yaptım biraz fazla tavır takınmış olabilirim ama dün aksam çok ılımyıydı bugün birden neden böyle oldu onu anlayamadım

Yükleniyor...