Kızlar siyah noktalarınız için kullandığınız bakım ürünleri

Benim burnumun üstünde çenemde al nımda burnumun etrafında hatta ve hatta dudaklarımın kenarında bile var çok sorun ediyorum ne olur yardım edin

Güncellemeler:
Ben oriflame in bir jel maskesini duymuştum sürüp kurutup çıkarınca bant etkisi yapıyormuş. Avonun da var öyle bir ürünü bana cazip gelmişti onu kullanan yok mu acaba?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Alttaki arkadaşın nivea önerisi doğru ama o çok etkili değil.Eğer eline böyle pütür pütür geliyorsa,hatta gelmesine bile gerek yok,belirginse bunlar,yapacağın şu.Banyo yaptıktan sonra,yani buhara maruz kaldıktan sonra,ucu tükenmez kalemin içi çıkarıldığındaki kalınlığa sahip bir cisimle,siyah noktalara bastırıp,altındaki yağı çıkarıyorsun.Temiz bir tükenmez kalemin içini çıkar,sonra siyah noktayı o çemberin arasına gelecek şekilde iyice bastır,eğer dışa atılırsa o sebum,bi göreceksin meğer siyah noktanın altında ne kadar çok şey varmış,yani yüzeysel bakım o yüzden geçirmiyor.Ama yüzünü buhara maruz bıraktıktan hemen sonra yap.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Siyah noktaları gidermek için ne tür maskelerden yararlanabiliriz link

0|0
    0|0
  • Dove sabun kullan... Ben kullanıyorum çok iyi geliyor...yağlar alınınca siyah nokta da kalmıyor...

0|0
    1|0
    • Evet onu şu an kullanıyorum temizliyor nemlendiriyor falan ama siyah noktalar gitmiyo :(

• Cevabı aşağı verdim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• nivea'nın siyah nokta bantları var burun ve alın bölgesi için. mis gibi oluyosun tek uygulamayla. 10 dk sürüyo. ayda bir yapsan yetiyo.

1|0
    1|0
    • Onu biliyorum kullandım bir süre ama kalıcı bir şey yok mu ki? Biraz pahalı bana göre :)

• Hahaha hemen :)

• bakkala ama :P :)))

• Doğal kremler var ondan kullanın , ben kullandım geçti

0|0
    0|0
  • Dowe sabun kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...