Kızlar Bu Durumda Ne Yaparsınız

Üniversitedesiniz, hiç tanımadığınız bir çocuk bakışlarıyla vs. sizi sevdiğini belli etti. Siz de mi bakarsınız, yoksa o oralardayken bakmamaya mı çalışırsınız? Bunun gibi şeyler neler yaparsınız, merak ediyorum. Siz bu çocuğa karşı nasıl davranırsınız?

Güncellemeler:
Eklemeyi unutmuşum siz de ondan hoşlanıyorsanız ne yaparsınız?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Bakmam. Umrumda olmaz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gerçekten hoşlanmışsam konuşurum, gerçekten hoşlandığını hissederim ve bu beni mutlu eder. kısaca git konuş bir şey kaybetmezsin :) yanındaki kızları yanlış anlama durumu da çok yüksek.

0|0
    0|0
    • İşte utangaç olunca gidip konuşamıyorum pat diye. Nasıl bir tanışma önerirsin?

• Hiç tanışmıyoruz ve maalesef bu senelik ortak dersimiz yok, ortak arkadaşımız da yok.

• git ve konus. biraz daha beklersen

kaybedeceksin. kendine guven. sana

daha onceden baktigina gore seni

begenmis demek ki. tek oldugu bir

ani yakalamaya calis, surekli

etrafinda olursan bu pek zor degil.

git gozlerinin icine bak ve

tanisabilir miyiz de. cesaretli

erkekler daha cok sevilir unutma.

• hoşuma gitse de girmese de bakmam çok hoşuma gittiyse düşünürüm.

0|0
    0|0
  • konuşmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • hoslandiysam bakarim. ama uzun sure bakip da gelip konusmazsa bakmayi keserim ya da sert bakarim.

0|0
    0|0
    • Sen bakmayı kestikten sonra gelip konuşursa ne yaparsın?

• Acikcasi hosuma gittiyse bn de bakarim ama tipsizin tekiyse sallarim yani ki bence de cgi oyle yapar

0|0
    0|0
    • Peki önce baktıysan ve şimdi de bakmamak için elinden geleni yapıyorsan bu ne anlama gelir?

• Yanımda kızlar oluyor genelde gördüğünde bunun etkisi olabilir mi? Yanlış anlamasından korkuyorum o kızları, ama kızlara da gidin kız yanlış anlar demeye de çekiniyorum.

• Belki olabilir.O zaman kizlarla yakin durma fazla onlarla takilsan da bu durumdan cok da hoslanmadogini elli et

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...