24 kasım öğretmenler gününü kutlayan var mı :)

öğretmenler gününü kutlayan varmı unutamadığınız çok sevdiğiniz öğretmeniniz kimdi? =)

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• evet ben kutladım bence ilk okul ögretmenleri asla unutulmaz unutulmamalıı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlk okul 1.sınıf öğretmenimle hala görüşür konuşuruz. Ve bugünde her öğretmenler gününde olduğu gibi yine görüştük ve öğretmenler gününü kutladım. Unutamadığım bi anımız var kendisiyle. 1.sınıfta malumunuz öğretmen masasına çağırır okuma testi yapmak için başarılı olunursa kırmızı kurdela takacaktır. Bendeniz çağrıldım oku bakalım dedi okuyamadım tabi göz göze geldik 5-10 saniye oku dedi hııı yaptım okusana evladım dediiii yaaaa hııııı dedim o an bi kararma oldu gözlerimde sağlam bi tokattan sonra okuuuuu diye bağırdı o hıı layan ben dur demese kitabı bitiricek şekilde okumaya başladım afferin dedi kurdelamı taktı yakama tam sırama doğru yönelmişken çağırdı ve o kadar içten sarıldıki yüzüne baktığımda ağlıyordu. Özür dilerim oğlum dedi. O anı hiç unutamam . Canım öğretmenim sitare şimşek seni çok seviyorum ..

1|0
    0|0
  • Bütün öğretmenlerimizin , öğretmenler günü kutlu olsun , hepsine Allah uzun ömürler versin .

0|0
    0|0
  • ben ilk okul öğretmenlerimi 20 sene sonra internetten arayarak buldum. ama ne kadar mutlu oldular bilemezsin.

ben 1987 yılında ilkokulda mezun oldum

0|0
    0|0
  • Lisedeyken Edebiyat dersine giren bir bayan öğretmen vardı.Hatta evliydi.Bana çok şişirme not vermiştir.Ve fazla ilgilenirdi benimle, hoşlantı falan mı duyuyor diyede düşünmedim değil hani,milletin yanlış anlamasından çok çekindim.

0|0
    0|0
  • ben ilkokul iş eğitimi ve aynı zamanda resim dersine de giren hocamın öğreymenler :)) gününü kutluyorum. Yaw kız arkadaşlarıma yaptırmama rağmen kadın bana hep 3 verdi yaa. Uyuz kadın. :)) :))

0|0
    0|0
  • Matematik öğretmenlerimin tamamı :) Hepsiyle kardeş gibiydim..

0|0
    0|0
  • evt

0|0
    0|0
  • anneme cicek gonderdim babama da hediye alip kutlayacagim

0|0
    0|0
  • bu yıl kutlayamadım ben yaa ingilizce öğretmenim her sene kutlarım ama bu sene ulaşamadım kendisine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben bütün öğretmenlerimi sevmişimdir..

Ama en sevdiğim öğretmenlerim her zaman İngilizce olmuştur. Özellikle lise yıllarımdaki tüm İngilizce hocalarım benim için bir öğretmenden cok daha ötesidir..

Bir de felsefe hocamı severdim :))

0|0
    0|0
  • bu yıl kutlamadım, kutlandım, mutluyum :)

0|0
    0|0
  • annem ogretmen oldugu ıçın sabahtan ılk annemınkını kutladım,okuldakı hocaların bazılarını kutladım ama benım ıçın eşsiz olan bır mıllı guvenlık hocam vardı vefat ettı 1 yıl once mezarına gıttım ve cıcek bıraktım o hocamıda asla unutamam

0|0
    0|0
  • İngilizce öğretmenimi severdim onun yolunda ilerledim.

0|0
    0|0
  • ilkokul öğretmenim ama şimdi nerden bulucam onu.

0|0
    0|0
  • Evet dün kutladım gül yaptırdım kendisine :) 3 yıldır görmüyordum çok sevindi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...