Erkekler de mesajlarının okunmasından korkar mı?

arkadaşlar,sevgilim babasının annesinin yanında telefonu eline alıp mesaj yazmıyo bana,şarja takarken de kapatıyo gizlice birileri okumasın mesajları die,bide saat veriyo yüzsüz yüzsüz şu saatte açıcam die,sizce bu ne kadar normal çok rahatsız olmaya başladım...(ayrıca annesine beni söyledi)

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• annesı, babası, kardeşi yanında yazmaz, yazdıkları görülsün istemıyordur. dısardan hiçte oyle gozukmuyo ama sevdıceğine neler yazıyo derler, senın sert tipik türk erkeği olman gerekıyo derler, bu kdr romantıklık fazla derler, abartmıssın derler, mesajları görürlerse.

genelde tek basınayken yazıyodur kesın, o saatı kolluyordur.

ailesının yanında yazsa zaten, kısa ve duygusal mesajlar olmaz ki onlar.

0|0
    0|0
    • korkar tabi ya, en iyi cevap olmuş.

duygusalllık(kontrol edemıyosun ya) ve güçsüz görünmek, bunu bırının görmesınden korkar.

ağladığını görmek değerlidir.

Erkekler Ne Diyor 10

• bırak dolmuşu falan ailemin, yakın arkadaşlarımın yanında bile tel.ile konuşamam. sonra ararım falan derim. mesajlarımı da göstermem.

0|0
    0|0
    • dolmuştan girince epeydir dolmuşa binmediğim geldi aklıma:)

• oooo bence gizli işler çeviriyor yada devamlı rahatsız edilmektem hoşlanmıyor... ama bence bi sevigili mesaj atark raahatsız ediyorsada orasını da bilemem ilişkinizi gözden geçirin derim

0|0
    0|0
  • yooooo

0|0
    0|0
  • Rahatımdır o konuda. Hatta merak ederlerse sesli bile okurum, çekinmem :s

Anormal miyim? :s

0|0
    0|0
  • korkma değilde sevmiyorum bilgisayarımın da telefonumun da başkaları tarafında karıştırılmasını sevmem özelim çünkü

0|0
    0|0
  • telefonum herzaman ortadadır,hiç kapatmam sessizede almam,izinsiz kimse okuyamaz,okuduğunu kaldıramayanlarlada benim işim olmaz..

0|0
    0|0
    • ailesinden bahsediyorum,mesajlarını kaldıramadıkları için aileni silmezsin heralde dimi?

• ailem zaten telefonumu karıştırmaz,bu sizlerle ilgili bir soru ben yanlış algıladım sanırım,pardon..

• sen bu kişiyi gerçekten tanıyormusun..

0|0
    0|0
  • Soyle Telefonuna Guvenlık Kodu Koysun Kımse KArıstıramaz O zaman.

0|0
    0|0
  • normal çekinebilir

0|0
    0|0
  • İsteyen okuyabilir benim mesajlarım kamuya açıktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Allah Allah tamam yapılabilir böyle birşey annesi babası nasıl biri bilmiyoruz açıkçası ama böle davranması şüphe uyandırıyor.Kız olsa anlarım fakat bu bir erkek üstelik annesi de biliyor ne diye mesajlarını okuyor hadi okusun mesajlarını yahu ne var o mesajlarda devlet sırrını mı konuşuyosunuz kızarkadaşınla bu kadar mühimm.:))Geriye son seçenek kalıyor enişte seni aldatıyorr diğer sevdilisinin yanına giderken rahatsız edilmek istenmiyor:))

0|0
    0|0
  • Olab,lir anlayış göstermelisin herkesin davranışları farklıdır bu kişinin sadece güveni yok o kadar ailesi özel şeyleri karıştırıyorsa onların saygısızlığıdır bu.

0|0
    0|0
  • Eğer senin yanında telefonu gizliyorsa,sana mesajlarını göstermiyorsa o zaman kork.Ama ailesinden saklaması seni alakadar eden bir durum değil ki.Rahatsız oluyodur.Çok karışmalarını istemiyodur.Yanlış birşey göremedim

0|0
    0|0
  • hadi bayan olsa böle yapan annesi olur abisi olur belki telle çok ilgilenince dikkat çeker, ama bi erkek için teli kapalı tutmak bencede bi soru işareti..

1|0
    0|0
  • Gizli saklı bir şeyleri olan telefonunu elletmez.

0|0
    0|0
    • yani tabiki özelimiz var ama telefonu kapatck kadar ileri gitmesi sinir ediyo beni.zaten bugün kavgalıydık!

• ailesinn yanında neden yazmıyo diyorrum.soruyu net anlamamışsın

• Ona sordun mu? Okunmasını istemiyordur.Mevzu edilsin istemiyordur.

• guvenlık kodu dıye bırsey var kımsede açıp karıstıramaz tuhaf geldı bana bır erkek neden korksunkı ozaman annesının senı bıldıgı yalan yada baska bır yalan var ısın ıçınde

0|0
    0|0
  • senn yanındada böylemi senin telefonunu kurcalamana izin veriyor mu?

0|0
    0|0
  • aaa onda başka bir şey vardır:S

0|0
    0|0
  • çok saçma bir davranış içinde bulunmuş..var bunda bi iş :/

0|0
    0|0
  • Telefonu kapatması hiç normal değil kilt diye bir şey var. Bence fazla güvenme sen bu çocuga.

0|0
    0|0
  • Neden şifre koymuyor ki? Abartmış sanki biraz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...