Unutamadıklarımızın saplantı olup olmadığını nasıl anlarız ?

Severek ayrıldığınız biri var diyelim ki, aylarca onu aklınızdan atamıyorsunuz. Ondan önceki sevgililerinizde hiç böyle olmamıştı unutmuştunuz. Bu sevgiliniz sizde çok iz bırakmış. Bu sevgi midir yoksa saplantı mı ?

Güncellemeler:
ve Unutmak ne kadar zamanınızı alır ?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• saplantı olsa ondan ayrılmazsınız zarar verirsiniz bu aşk bence

1|0
    0|0
    • Böyle düşünmek daha güzel sanırsam :)

• senin ki aşk değil ozaman sen çünkü zarar vermek istiyorsun ona

• zarar vermek istemiyorum , benden baskası ile mutlu olması canımı yakar

Erkekler Ne Diyor 4

• alışkanlık bacım..zamanla geçer..

1|0
    0|0
    • ne kadar süre gerekir mesela :S

• evet bir de o yeni sevgili geldiğinde eskisi de meydana çıkıyor nedense

• ozmanda eskisine bir shtir git demesini bilmek lazım..

• en mutlu anında sacma sapan yerde alakasız bir ortamda sureklı bişiler ona bagdaştırıosam saplanmısım demektir

1|0
    0|0
  • Şöyle söyleyeyim, ayrılalı 11 sene olmuş ve hala unutamıyorsan bu saplantıdır:) Belki de ilk aştır ve bir tutkudur:)))

1|0
    0|0
  • evet bende ki gibi saplantı sanırsam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Onun icin yanip tutustugunu saniyorsun sevdigini saniyorsun. Sonra belli zaman sonra vazgeciyorsun saplanti oldugunu anliyorsun

1|0
    0|0
    • Aslında ara ara ben bunu niye bu kadar düşünüyorum yaa boşver diyorum ama ... ?

• Saplantidir ama buyutme er ya da gecunutursun unutacaksin artik unutiyim diye calisma bir sabah kalkicaksin ve onu dusunmeden kalkacaksin

• Kimse vazgeçilmez degildir oda bir qün unutulur sevgi degildir bence ona alıştıgımız için böle düşünüyoruz

1|0
    0|0
  • sonradan saplantı halıne gelıyor ya

1|0
    0|0
    • onu dusnmedgın zman ısmını azına almadgın zamn kolay unutmaz kımse ama acın gıttgı an anlamsız lasr

• unutmak istemiyorum sanırım ... bu kötü

• Ukde olarak kalması olası kelebeem.

1|0
    0|0
  • peki sevgi ne o zaman ? sevgi abzen saplantı değil mi

0|0
    0|0
    • o da saplantı sanki sürekli onu düşünmek etmek

• sevgi saplantnın ta kendisi aşkta mantıkkkkkkkkkk bu yüzden yokkkkkkkkkk kim ne derse desinnn aşk var...bazen sıkılır insan bazen bzaennnn ama ayrı kalınca canın yanıyosa seviyosun işte ...saplantı değil aşkın ta kendisi bu..aşk birazda saplantı çünküüüüüüüüüüüüüü

• ben 7yıldır unutamadım. evlendi . ilk ve tek beraber olduğum adamdı. onsuzluğa alışamadım . evlenme nedenibana ceza vermekti .ama saçmaladığını anladı. çünkü evli bir adamla söz konusu o bile olsa olmazdı. ne oldu boşanmak üzere ama asla benimle olamaz artık. 3kişininde hayatını mahvetti.

1|0
    0|0
    • Karşılıklı sevgi var ama sanırım sürekli bağlantı içinde isen unutmak imkansız

• unutamıyorum saplantı da var ama yapamam artık o kadın için kendimden vazgeçiyorum. yaptığı hatanın bedelini tek ödemeli

• Bence aşk diye bişey yok bütün aşk zannettiklerimiz saplantı bence. Birşeyi yeterki iste yeterki beyninde bitir kesinlikle oluyor ben bunu bilir bunu söylerim.

2|0
    0|0
    • Mükemmel çözüm yöntemi ama irade gerek

• evet kesinlikle ben de çalışmaya veriyorum kendimi. bir yandan da bekleyişteyim ama hep

• işte o bekleyiş bitiriyor herseyi beklediğin sürece unutmak cok zor olur.Öncelikle sen bitirmiş gibi yapcaksın ya kafanda artık o dönse bile ben bitirecegim bu işi demlisin. Yoksa içinde umutla kalırsan cok zor .s

• unutulanlar unutanları asla unutmazlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...