Fitness'a yazıldım 1 Ayda kaç kilo verebilirim?

Fitness'a yazıldım. Aynı zamanda haftada iki gün plates, zumba, bodypump, spining gibi aktiviteler de var. aynı zamanda her gün 1 saat yürüyüş yapıyorum. sizce 1 Ayda kaç kilo verebilirim?

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 1 saat yürüyüş fazla değil mi? Spor salonlarında yürüyüş bandı için gereken sürenin en fazla yarım saat olduğu yazar genelde o_O

Plates, zumba, karın-basen seansı *bodypump bu ne bunu bilmiyorum bizim programda yok* haftanın 5 günü benim gittiğim yerde ve inan bana en çok kalori yaktığın yer onlar çünkü insanın kendi vücut ağırlığı ile yaptığı spor her zaman daha etkilidir.

bunlara katıldıktan sonra üst bölge alt bölge ve 20 dakika spining 1 ayda 7 kilo kadar verdirir sana *tabi diyet yaptığını da hesaba katıyorum*

0|0
    0|0
    • 1 saat yürüyüş derken koşu bandında değil normal dışarda yürüyüş yani.
      Ya bana özel hoca program çıkarmadı ölçüm yapmadı. Sana yaptı mı peki

• Eve yakın hiç bir şey yok ki evin etrafında bişey yok yani

• Ih o zaman ne diyebilirim ki kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 9

• Beslenme ile birlikte yürütürsen sağlıklı olarak 4 5 kilo verebilirsin. Ayni zamanda Cardiovascular egzersizler de yaptığın için yağ oranın düşer.

0|0
    0|0
  • 3 :))

0|0
    0|0
  • Rahat 8 verirsin. Yediklerine dikkat ederek tabi

0|0
    0|0
  • 4 den fazlası sağlıksız olur protein ağırlıklı beslenmeyi unutma yağlar daha hızlı erir

0|0
    0|0
  • 5-6 kilo garanti veririsin ama çok fazla yemezsen

0|0
    0|0
    • Çok fazla yemiyorum ve çok yoğun çalışıyorum

• Ozaman kesinlikle veririsin çünkü bende 6 kiloya yakın verdim hatta 7 falan, ekmek yemedim çok karbonhidrat tüketmedim su çok içtim pretein olarak düzenli et, süt, yumurta yedim.

• beslenmene dikkat edersen 6 7 kilo

0|0
    0|0
  • Böyle devam edersen bayagi verirsin bol bol su ic

0|0
    0|0
  • oo cok iyi bence 7-8 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • 1 ay çok kısa

0|0
    0|0