Bacaklarımı nasıl inceltirim?

Arkadaslar 6-7 kilo fazlam var. Bacaklarım genetik olarak kalın. Diyet spor yapıyorum bir suredir ve bacaklarım incelsin isterken kalınlastı gibi sanki. Kardiyo ve bacak hareketleri yapıyorum squat vs. Sizce bu sekilde incelmez mi? Yediklerime de cok dikkat ediyorum ne zaman incelir bir yerde hata mı yapıyorum ne yapmam lazım?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Cardio. squat düşük ağırlıkla, vs diyet

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evde 3-4 gün en az kardiyo yap. daha sonra YouTube dan pilates for legs yazarak bacak hareketleri yap baya iyi sonuçlar alırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yarım amuda dikilip bisiklet sür.

0|0
    0|0
    • bu gereksiz yorumu yapma amacın ne?

• Destek almadan yaparsan işe yarar asıl.

• @yagmurgunes Sende mi anlamadın anasını satıyım?

• Genetikse incelmez ve seni seven oyle sevsin fiziksel seyleri cok kafaya takma

0|0
    0|0
    • yani haklisin her guzelin bir kusuru olur ama dimi

• Tabi ki kimse kusursuz degilir zaten seninle evlenmeyj dusunen akli basinda kimse sorun etmez... evlendikten 2 sene sonra da pek yakisikliligin guzelligin onemi kalmio zzaten

Kızlar Ne Diyor 3

• Bacak inceltme icin yürüyüş yapman lazim ve bacaklarini açma germe , ya da yarıya kadat acip geri kapama hareketleri yapabilirsin yuzustu yatip bacaklarini popona kadar cekebilirsin

0|0
    0|0
  • Bol bol koşman gerek. Squat alt ve üst bacak kaslarını çalıştırdığı için daha da iri görünürler. İnceldikten sonra yapabilirsin ama. Not: kilo almak isteyen bir kızım 😂

0|0
    0|0
  • Squat bacaklarını kalinlastirir..

0|0
    0|0
    • bisiklet kalınlastırır, squat kalınlastırır, kosmak kalınlastırır diyolar ne yapim anlamadim ki :/

• DarkThor etiketle gelsin :) o daha iyi profesyonel Cevaplar verir

• @DarkThor gelir misin lutfen :D

Yükleniyor...