BESYO ile ilgili bir bakarmısınız arkadaşlar

Spor akademisi için ygsden 290 ile 310 arası puan ile İstanbul üni,Maramara veya özel üniversitelere girme ihtimalı nedir.Şunuda belirtiyim kordinasyon fizik mülakat kısmını sormuyorum yanı orasını anlatmayın sadece puan kısmı. Biliyorsunuz ki barajın bıraz ustunu alan mülakatlara girebiliyor ama bazı okulların ygs sınav puanına önem verdiğini duydum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir çok kişi giriyor yetenek sınavlarına.. Türkiyenin 4 bir yanından.. Herkes kazanınca puan sıralaması yapıyorlar puanın iyi gelirse Marmara ve istanbulu dene derim tabi yeteneginde çok iyiyse

0|0
    0|0
    • yetenekte var tabi onun için ayrıyetten hazırlancam tabi ama benm ögrenmek istediğim okulların taban puanları.Onlar yazmıyo hiç bir yerde bulamıyorm mesela istanbl unısne 2012 de 50 kişi mi girdi 50.kişi kacla girmiş 1. kişi kacla girmiş.Puan arttıkca girme şansı yüksek mi yoksa atıyrm bir 230 alan var bir 270 alan

• puanla nasıl alakası yok ya çok sacma degilmi sınava girmelerine ne gerek var o zaman.)bu işi sadece mülakata göre yapsınlar.Bir okul 50 kişi alıcak diyelim oraya başvuran 1000 kişi var bu 1000 kişiyi sadece yeteneğe göre alamazlar ki üstelik bu sınava girenlern cogu profsyenel sporcu.Örneğin galatasarayda oynayan servet çetin marmara üniverstesine 2 kez deneyişnde girimiş.Beşiktaşdaki ibrahim toromanda yine aynı 2 3 defa denediginde girimş koskoca futbolcular kondisyon olarak iyiler yetnkde var

• Sen beni anlamadın ki ben gördüklerimi söylüyorum. Marmara üniversitesinde resim yetenek sınavına girerken besyolarında vardı diyorum ki 1000 2000 kişi başvuruyor türküyenin 4 bir yanından öğrenciler sporcular geliyor elbette ama herşey puanda bitmiyor tabi en düşük puanla çokk çokk yetenekli ögrencilerin kazandığınıda gördüm hani diyelim 50 kişi alıyorlar diyelim 100 kişi kazandı yetenekten 50 yi almak içinde puan sıralaması yapıyorlar büyükten küçüğe onu anlatmak istedim.

Kızlar Ne Diyor 1

• söylediğin üniler de puan cok onemlı onemlı degıl dıyorlar ama zaten oralara gıdenler ya milli ya da yuksek ygs aobp ayrıca yeteneklıler normal bir yeri tercih edersen hem öğretmenlik dahi cok rahat olur sonra ıstersen geçiş yaparsın oralara ortalamayı yuksek tutarak marmaranın taban puanı zaten gecen yıl 300 istedi öğretmenliğe antrenörlük için 270 düşün yani kazanabilecekken kaybetme derim kendini cok zorlayıp daha uygun yerlere bak bir besyocu olarak benden tavsiye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkeklerden

0

Kızlardan

0

kizlarsoruyor.kom her zaman cevap bulabileceğin bir yer değil galiba kanka :(((

0|0
    0|1
  • dostum marmara besyo baraj puan 300 koyuyor kazanmak zor ama imkansız degıl ayrıca cok mıllı gelır hem ozel üni. hepsinde besyo olmaz olursa çoğu 1. lig 2. lig oyuncuları girer bence kütahya karaman karabük kayseri gibi yerleri düşün kayseride 300 al biraz da parkurun iyi olsun garanti öğremenlik..

0|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok kardeş

0|0
    0|0
  • Yarı yarıya diye biliyorum.Yarı mülakat, yarı ygs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...