Galatasaraylılar Fenerbahcenin maçını izlediniz mi?

İzlerken ne durumdaydınız merak ediyorum Galatasaraylılar Fenerbahcenin maçını izlediniz mi?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• :D :D :D :D :D onlar dizi izlemıstır ya da fransız kanallarına bakmıslardır :D

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fenerbahçe' liyim ama, bu tür şeyleri hoş karşılamıyorum. Bir takım her sene avrupada boy göstericek diye bir kural yok. Her takım zor dönemlerden geçebilir Galatasaray bu sene o dönemi yaşıyor. Galatasaraylılar bizim maçımızı izlediniz mi? demekten ziyade, biz bugün neden istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık deyip kendimizle ilgilenmemiz lazım. Sanki Galatasaray 5 senedir avrupada yokmuş gibi davranıyosunuz. Geçen senede biz avrupada yokken Galatasaray Real Madrid ile maç yapıyodu. Bunlar gerçekler. Belki haftaya Portekizde 2 gol görüp elenicez.

1|1
    0|0
  • Geçen sene bu zamanlar sadece Beşiktaşı izliyordunuz avrupada , siz daha iyi bilirsiniz kapı arkasından bakmayı

0|1
    0|0
  • Biz Şampiyonlar Liginde Real Madride, Juventusa, Manchastere kök söktürürken evde oturup Muhteşem Yüzyılı seyreden Fenerliler gelmiş bugün Avrupa ligindeki Braga maçının hesabını yapıyor.
    Size nacizane tavsiyem bu kadar düşmeyin.

2|1
    0|0
    • @Galatasaray_19o5 Bazılarının hayalleri bizim gerçeklerimizdir☺

• @Galatasaray_19o5 Malasef Braga maçının hemen ardından bile Galatasaraya laf gelmesinin akıl alır hiçbir açıklaması yok.
      Bazıları Fenerin Avrupada maçı biter bitmez hemen Galatasaraya dalıyor. Pes yani pes

• Sen hangi diziyi izledin acıların çocuğunumu :D

• avrupada takimin önemi yok bana göre puanlari kazanmak önemli ülke icin bu sart

0|1
    0|0
  • İzledim ve taktir ettim fenerbahçeyi. Güzel oynadılar ve kazandılar.

1|0
    0|0
  • Hahha aynen böylelerdi bjk de boyleydi

0|0
    0|0
  • Uyuyordum ben :D

0|0
    0|0
  • bazilari oynar bazilari izler onlar kendi vatandaslari hakemi izlediler

0|0
    0|0
  • İzledik fener bu oynuyo

0|0
    0|0
  • Dereyi görmeden paçayı sivamayın maç o kadar sıkıcıydı nöbette uyumuş kalmışım

0|0
    0|0
  • 60 milyon €'luk Braga vs 120 milyon €'luk Fenerbahçe

İyi oynayan Braga.

0|0
    0|0
    • Kim kazandı

• Kendi evinizle zorlanarak? Bu maçın deplasmanı da var..

Kızlar Ne Diyor 1

• Biz bu yıl kötü gidiyoruz diye ses etmeyip şükrediceğiniz yere moço ozlodonoz mo? İzlemedik nolcak? Biz r. madridle maç yaparken sen hangi diziyi izliyodun?

1|0
    0|0
    • Sen hangi diziyi izledin artık her perşembe izlersin

• Yazık ya sana 😀 Çok özentisin harbi bu kafayla çok yaşamazsın ya neyse ondan ondan 😄😄😉😉😉

• Hadi canım hadi işine yazık zaten beşincisiniz bide benmi üzeyim :D

Yükleniyor...