Kilo verme ve spor konusunda danışmam gereken şeyler var? Bilen anlayan arkadaşlar?

15 gündür her akşam yaklaşık 1 buçuk saat tempolu yürüyüş yapıyorum yemekten sonra.. Yemekler konusunda ise 1 haftadır dikkatliyim, ara öğünlerde kuru meyveler ve ceviz yiyorum.. Yatmadan önce ve sabahlarıise enerji için birer kaşık harmup pekmezi ve tarçınlı süt içiyorum. Ekmek makarnayı çikolatayı seker ve çayı tamamen kestim. Ne kadar sürede zayıflayabilirim bu şekilde?

Güncellemeler:
Başka yok mu bilgisi olan :(

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi burda herkes spor hocası kesilir gör bk sen çoğu der ama yapmaz ben 10 senedir spor yapıyorum sadece sana diyeceğim doğru yoldasın devam et ayda 3 kilo verirsin ama bir ay yavaşlar bu verme işi sporuda kilo vermek için yapma zinde kalmak için yap bu arada susamasanda su iç yudum yudum içinede limon sık Bak şunu çoğğu spor yapanlar bilmes en güzel karaciğer kilo verdirir nasılmı nefen alıp vermek ve pis ortamdan oksieni bol yerde spor yap insandaki yağları oksiyen eritir yok şu eritir bu eritir hepsi yalan hareketli ola ve düzenli nefes al ver burnundan çeekkkkkkkkk ağzından ver ama iyice şişir çiğerlerini hemde memelerin dik olur

0|0
    0|0
    • Memelerim zaten dik.. Benim fazla olan 5 kilom var çok bir şey istemiyorun onu versem yeter işte :(

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyüşü yemekten sonra değil önce yapman lazım öbür türlü yağ değil yediklerini eritirsin sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yanlış yapıyorsun aç karna yapın şunu kaçıncı defa söyleyeceğim 15 dakika yap aç karna tempolu yap... :( :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Metabolizma hizina bagli ve su icmeden yag yakamazsin kas kaybedersin ona dikkat et canim gunde en az 1.5 2 litre su icmen gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...