Eig vericem kim biliyor?

Fitnessa başladık benim kilo almam gerekiyor arkadaşımın da kilo vermesi gerekiyor? benim hangi besinleri tüketip hangilerini tüketmemem lazım veee arkadaşımın hangi besinleri tüketip tüketmemesi gerekiyor?

Güncellemeler:

Fitnessa başladık benim kilo almam gerekiyor arkadaşımın da kilo vermesi gerekiyor? benim hangi besinleri tüketip hangilerini tüketmemem lazım veee arkadaşımın hangi besinleri tüketip tüketmemesi gerekiyor?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Canim sen spora sadece sıkılaşmak icin gidiyosun anladigim kadariyla. Sen hicbir sekilde yiyecekleri kesmiyosun ayni programla devam ediyosun ama saglik açısından 1.5 litre su alman gerekiyor. Makarna ve yumurtayı her sekilde her türlüsünü yiyebilirsin vücut icinde cok sağlıklı. Arkadasin ise makarna pilav tuz şeker un patates kizartmasi çikolata tatli hicbirini yemiyor cok sık yemek yiyecek ama cok az yiyecek hicbir sekilde kilo vermek istiyorum diyip yemek yememezlik yapmasin vücut bu sefer yag depolamaya basliyor. Bunun için gunde 2 litre su icmesi lazim. Ve bunun disinda da yesil cayla ada cayini cok oneriyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Onun yediklerini sen ye, o da senin gibi davransın yemesin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• az yag yagda 1gram 9calorie var protein ve carbs 1 grami 4 calorie kilo almak istiyen bol yagli yemek yesin kilo vermek isteyen arkadas az yagli yesin protein kilon 80se 80gram yeterlidir gunluk gerisi carba kalmis calorielerin

0|0
    0|0
Yükleniyor...