Sizce bu Rüyanın tabiri nedir?

Arkadaşlar size ruyayla alakalı bısey sormak ıstıyorum. once durumu anlatıyım sınıftan bır kızı sevıyorum. buraya kadar hersey normal ama kızda en yakın arkadasımı sevıyo kızın bana bakma olasılıgı 0 neden dersenız bende ne tıp var ne para kız benden uzun aynı zamanda her ders onu ızlerdım gozlerımı alamazdım bır kere bıle kafasını cevırıp bakmadı aynı sınıftayız ama ısmımı bıle bıldıgını sanmıyorum. o kadar havalıda degıl ama ben cesaret edemıyorum cunku hıc bır kız hoslanmıyor bende 1 ay once kafamdan tamamen cıkardım onu bakmıyordum hıc dusunmuyordum. baska seylerle ugrasmaya calısıyodum daha derse daha cok odaklanmaya ama bır sorun vardı 1 ay boyunca hergun ruyamda gordum ruyamda bana guluyordum ama yınede kadamı cevırıp bakamıyordum kendımı zorluyodum burnum kanıyodu 1 ay boyunca gordum bu ruyayı sızce tabırı nedır bunun?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Rüyanı okumadım.Neden rüya herkese anlatılmaz.Rüyaya her zaman iyi yorum yapılmalı. Görülen rüyaları hiç tanımadığımız birisine veya yanlış yorumlayacak bir kişiye anlatmamalı.

Sadık rüyalarda birçok müjdeler vardır. Bizi sevindirecek, içimizi serinletecek güzellikler bulunur. Bu rüya hakkında Peygamberimiz, ''Güzel rüya Allah'tandır. Kim güzel bir rüya görürse, onu başkasına müjdelesin. Fakat ancak sevdiği kimselere anlatsın'' buyurur. Rüya her zaman açık, net, aydınlık ve berrak olmayabilir. Bazen aynen görüldüğü gibi çıkar. Fakat bazı zamanlar da ince bir perde veya kalın bir perdeye sarılı olarak gelir. Kötü rüya görünce acele etmemeli. Sabırlı davranmalı. Çünkü öyle rüyalar vardır ki, görüntüsü dehşetli, zararlı ve çirkin olsa da tabiri ve yorumu güzel çıkar. Peygamberimizin buyurduğu gibi, görülen rüyalar askıda durur, nasıl yorumlanırsa öyle çıkar. Görülen rüyaları hiç tanımadığımız birisine veya yanlış yorumlayacak bir kişiye anlatmamalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bisey demek zor bence ruya yorumunu boyle ulu orta yerde aanlatmamalisin. cunku nasil yorumlanorsa o sekilde olur. hayra yor. bilincaltinla ilgili de olabilir o kizin sana iyi gelmeyecegini inandirmissan oda olabilr. bide gercektn unutmaya basliyorsan ruyalarinda daha sik gorursun nedenini bilniom ama ruyalarmzda dusunmedigmz bastrdigmz unuttugmz seyleri daha cok goruoruz.burnun kanamasina bisey diyemicm

0|0
    0|0
  • kafamdan tamamen çıkardım diye kendini kandırmışsın kafandan çıkardığını sanırken bilinçaltına yerleşmiş rüyalarına giriyor

0|0
    0|0
  • ruyanda kanıyordu sanırım burnun anladığım kadarıyla kan rüyayı bozar gerçekleşmez tebessüm ederek gülmesi gam ve keder demektir ama rüya bozulmuş

0|0
    0|0
    • sadece sureklı bana bakıp gğlumsuyosa ve bana yaklasıp konusmaya calısıyosa ne anlama gelır?

• kılo sorunu nedır kı Allah askına elımde olan bısey olsa keske ama degıl ne yazık kı

• sadece kilo sorunu değil daha başka şeylerde var ama ben herşeye rağmen seviyorum eşimi sen dert etme üzülme elbet birgün anlar değerini

Erkekler Ne Diyor 3

• Rüyanı okumadım kardeşim. Çünkü burada da rüya tabiri yapacak kimse yoktur. Hiçbirimiz Hz Yusuf değiliz ki. Rüyaların yoruma çok takılmamak gerekir. Eğer kötü bir rüya görüldüyse eüzü besmele çekilir ve Allah'a sığınılır. Başka yapacak bir şeyimiz yok. Yoksa benim de kafamı kurcalayan rüyalarım oluyor. Hatta bugün gördüm ama anlamı muamma...

0|0
    0|0
    • kardesım sureklı gordugum ıcın soyledım bılıyorum kımsenın bır tabır yapamayacagını ama artık ıyıce bunaldım hergun ruya gormekten :( tesekkur ederım.

• Muhtemelen bir anlamı vardır ya da aynı şeyleri düşündüğün için bilinçaltına yerleşmiştir. Hayırlısı diyelim başka elden ne gelir...

• bu rüyada mana yok...

kendine uygun birini bul hayatın tadını çıkart...

0|0
    0|0
  • bahar gelsede geçeler soğuk olur sırtın açık uyuma.takma kafana

0|0
    0|0
Yükleniyor...