Yolun sonu İsviçre mi?

SA arkadaşlar, FENERİM yine yendi çok şükür. 1 0 iyi bir skor. Rövanşta da iyi olup rakibi eleyecegimizi düşünüyorum. İnşallah öyle olur. Siz ne dusunüyorsunuz maç hakkında? Yolun sonu isviçre olsun! 💛💙

0|1
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bu vasat oyunla Dortmund Sevilla gibi takımlar karısında şansı yok

0|1
    0|0
    • Umarım oyunumuz daha iyi olur

• @Obezusta ondan beklenen sadece iki adamı pesine takması değil , bu adam ingilterede ger mac defalarca pozisyona girerdi simdi ne halde

• diyorum ya iste onu beslicek. adamlarda o zeka yok

En İyi Kız Görüşü

• inshaAllah, BJK'li olarak butun türk takimlarini avrupa liglerinde sonuna kadar destekliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Oynanılan bu oyun Avrupa Liginde ilerlemek için çok yeterli değil fakat Peirera bir felsefeyi benimsemiş "Benim takımım iyi oynamaz, üstün olmaz ama 1-0 la maç kazanır" Anlayışıyla hareket ediyor. Chelsea Antrenörü Di Matteodabu felsefeyi benimsemiş önde sadece Drogba üzerinden oynayarak Şampiyonlar Ligi kupasını almıştı.

0|0
    0|0
  • Bugünkü futbol ne yazıkki ortalamanın çok altındaydı. Deplasmanda gibi oynadık. Fenerbahçe kesinlikle bu değil. Tur için avantaj elde ettik evet, ama bugün gördük ki kurada bragayı çekince çok yersiz bir sevinç yaşamışız. Portekiz deplasmanı çok zor olacak mutlak bir gol bulmamız lazım. Bu arada "LUİS NANİ" kesinlikle silkelenmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • bugunki etkisiz diye gozuken futbol un sebebi diegonun olmayışı idi cunku adamlar kanatlari kapadi ortadan ataga adam akilli çıkamadık ortadan atağa ciktigimi nerdeyse ilk pozisyonda gol attik rovansta diego ile ortada kanatlarda iyilesmis gg ve canerle ilerde volkan sen rvp daha rahat oynayacafiz

0|0
    0|0
  • Braga sahanızda sizden daha iyi oynadı. Evinizde bile zorlandınız, deplasman da gol atamazsınız turu geçemezsiniz.

0|0
    0|0
    • Bu oyun rövanşta düzelir diye umuyorum

• Bana da fernandao ile başlayacak gibi geliyor

• Umarım öyle olur yoksa zor :)

• yenersek yarı finalemi çıkıyoruz yoksa çeyrek finale mi

0|0
    0|0
  • Bragadan sonra patlariz. gol yolunda etkili değiliz

0|0
    0|0
  • Daha yolun başı fener iyi oynuyor ama bu mactan sonra karşısına gelecek takimlarda iyi.

0|0
    0|0
  • başarılar

0|0
    0|0
  • İnşallahhh :))

0|0
    0|0
  • Bragayi eleriz ama sonra kolay rakip olmayacak. (Prag-Lazio eşleşmesinin galibi dışında)

0|0
    0|0
  • valla orda dortmund var, liverpool var. biraz zor.

0|0
    0|0
  • Rövanşta mecbur gol bulmak için saldıracaklar kontra ataklarlar ile gol bulma şansımız yüksek

0|0
    0|0
  • aynı oyunu isviçrede oynarlarsa braga parçalar demedi demeyin

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Tersten Saplar...

0|0
    0|0
  • Bu oyunla havamızı alırız

0|0
    0|0
  • Hayırlısı valla son ana kadar gol bekledim

0|0
    0|0
  • Hayaller güzeldir

0|0
    0|0
  • isviçre :)

0|0
    0|0
  • yolun sonu kadıköyde kupa şöleni (-:

0|0
    0|0
  • Umarım olur ama daha son 16'da kendi evinizde gol yollarında sıkınıt cektiniz. Bence cok umutlanmayın.

0|0
    0|0
    • Umuttan zarar gelmez

• Aynen öyle kardeeşim bir Gs'li olarak başarılar dilerim tek sıkıntısız forvet hattı savunma vs mükemmel. En az yarı finale kadar gelirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...