Fenerbahçe 1-0 kazandı maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gelecek maç için görüşleriniz nelerdir ne düşünüyorsunuz

0|0
8|20

En İyi Kız Görüşü

• Babamla birlikte izliyorduk, eminim gol sevincimizi tüm mahalle duymuştur. :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• pereira bugun orta sahada joseften ve ozandan gerekli aktif verimi alamadi volkan sen yerine ozan cikmaliydi ve nani kanada alper gobege gelebilir di josefin yerine de merieles daha erken girebilirdi oyuna braga kanatlari kapadi ortadan akin yapamadik yaptigimiz ilk ciddi pozisyonda rvp arkasina 3 kisiyi takinca topal sapladi golu ikinci macta diego olacak ve daha rahat kazanıriz cunku braga acik oynamak zorunda olacak

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben kazandigina sevindim çünkü real Madrid Barcelona falan gelsin karsisina 10 tane atsinlarda sevinelim :) yani fenerin fark yiyeceğini düşünerek sevindim :)

0|1
    0|0
  • Braga bence Fener için gayet vasat ve 3-0,3-1 yenebileceği bir takım iken fener vasat ve ruhsuz oynadı, oyuncu değişiklikleri çok geç yapıldı ve kadro bu değişikliğe kadar yanlıştı pierra hatalısın, kardeşim olmaz böyle. nerdeyse berabere bitecekti,
    - ben bu maçı 7 kişi oynadık yinede yendik gözüyle yorumluyorum. deplasmanda seyirci desteği yok ama bragadada bişi yok yeneriz yeterki doğru kadro ve inanç ile oynıyalım, çok rahat geçeriz turu.
    ---he doğruyu söylemek gerekirse bragadan sonrada bu iş gerçekten zorlaşıyor, zaten bragayı bile rahat yenemezsek ilerisini hayallemeninde bir anlamı yok...

0|1
    0|0
  • Haketmedi bu maçı fener

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe gibi oynamadı, oynarsa ordada yeneriz :)

0|1
    0|0
  • diğer maç gol için yüklenecekler kontra futbolu oynarız. Volkan alper maçı koparır turu atlarız

0|1
    0|0
  • Fenerin işi çok zor deplasmanda...

0|1
    0|0
  • Fener iyi değil 😕

0|1
    0|0
  • Ne guzel

0|1
    0|0
  • deplasman çok zor olcak hacı braga eleyebilir orda.

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım izledim maçı sevindim gol attığında felan. Avrupada sonuçta türkiyeyi temsil ediyor

0|1
    0|0
  • Mehmet Topal güzel gol attı.

0|1
    0|0
  • deplasmandaki maç çok daha kolay geçecektir.

0|1
    0|0
  • Volkan sen cok hizli kosuyor atalarda cok iyi her zaman oynamal seneri begenmedim :)

0|1
    0|0
  • Antalyasporluyum ama helal olsun

0|1
    0|0
  • Braga alır turk takımları çok zorlanıyor dişti daki maçlarda

0|1
    0|0
  • Adamlar oynuyo

0|1
    0|0
  • Bir galatasaryli olarak tebrik ediyorum. Sonuçta ulkemizi temsilen orda