Tavsiye ediceğiniz protein tozu?2 aylık spor yapıyorum?

Arkadaşlar 2 aydır spor yapıyorum düzenli besleniyorum boyum 1.76 kilom 75 bana önebileceğiniz protein tozu marka ve günde kaç ölçek içmem gerekir şimdiden teşekkürlerTavsiye ediceğiniz protein tozu?2 aylık spor yapıyorum?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Protein tozu almani kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bir spor salonunda sahsen kendim satıyorum ama almanizi tavsiye etmem. Ne olursa olsun protein tozu aldigin zaman iki sene sonra vücut sarkmaya basliyo hiçbir sekilde duzeltemiyosun organlara da cok büyük zarari var. Onun yerine hergun iki ya da 3 tane bildircin yumurtasi yedigin zaman bir protein tozuna denk geliyor. cok daha saglikli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yeni olduğun için profesyonel bişey alıp çok para verme mesela hardline whey 3 matrix alabilirsin 4 kilosu 300 tl

0|1
    0|0
    • Teşekkürler peki günde 2 sefermi içmem gerekiyor?

• Üstünde yazıyo zaten hepsinde ama spordan yarım saat önce 2 ölçek 250 ml suya yani 1 bardak suya 2 ölçek spordan hemen sonra 1 bardak su 2 ölçek aynı şekilde iyice karıştırıp iç

• whey gold standard optimum nutrition , ve yanında creatine alabilirsin. Protein alımı şöyle kaç gram proteini hedefliyorsun ona göre tek veya iki ölçek alabilirsin normal tavuk , et , balık da tüket sırf bunlar gitmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...