Karın kaslar için ne yapilmali?

Karnim dumduzzzz karin kaslarim olsun istiyorum. Hergun 400 yarim mekik falan yapardim ama olmadi karin kasi falan. Ne yapmaliyim karin kaslarimin olmasi için?Karın kaslar için ne yapilmali??

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik , amelelik işidir ve yarardan çok omurgaya zararı vardır. Karın kasları yıllardır duyduğum 400 - 500 mekik çekiyorum çıkmıyor efsaneleri ile doldu. Öncelikle yapacağın hareketler leg raise , incline sit up formlarını düzgün bir şekilde öğrenerek yapman gerek. Senin o resimde gördüğün kadının personal trainerları var ki bu adamlar bu kadını her ay ölçüme sokup yemesine içmesine dikkat ediyor kafa patlatıyorlar ve tonla para alıyorlar. Öyle mekikle olsaydı ben sixpack resmi atardım buraya 2 senedir yapıyorum. Her neyse şekersiz besleniceksin , kaliteli karbonhidrat tüketiceksin 3 litre su içiceksin 7 saat kesintisiz uykun olacak bunların hepsi birer faktör. Daha ne merak ettiysen sorabilirsin. Artık yaza yaza bitiremedim bir bence hazırlama vakti gelmiş.

1|0
    0|0
    • Vay vay vayy Cok tesekkur ederim ne guzel anlattin ellerine saglik yaz bir bence bence😀😀

• Rica ederim. Yıllardır sektörün içinde olduğum için şehir efsanelerinden bıkmış durumdayım :D ülkede neden sporcu yetişmiyor çünkü doğru dürüst hoca yok. Sizler yararlanın bari.

• Ahhaha cok dogru vallaaa. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu normal de aşırısı kötü oluyor ilk başta düzenli beslen. Karın bölgesini çalıştıran hareketler uygula bisiklete binmek mesela koşmak ve mekik çekmek bunların hepsini düzenli olarak yapmalısın karnının acıdığını hissetmelisin acının yanında rahatlama hissi gibi bir histe oluşuyor insan da

1|0
    0|0
  • Hergün değil 2 günde bir yap derim. 4 set yapabildiğin kadar yap yeter

1|0
    0|0
  • hemen karın kasları yapa mazssın zaten agırlık calısman lazım spor yapman lazım mekıık sınav barfıks cekmen lazım

1|0
    0|0
  • Karın kasları için en iyisi mekik diye biliyorum bir kaç seferde tam çekmeyi dene

1|0
    0|0
  • Karnına naylon sar, mekik çekerken terlesin

1|0
    0|0
  • %70 diyete uygun beslenme
    %30 egzersiz/cardio
    = six pack

1|0
    0|0
  • profil fotodaki sensen çok hoş duruyor
    mekik çekmeye devam et:)

1|0
    0|0
  • Boyle bir karin icin 1-2 sene calisman lazim

1|0
    0|0
    • Ama sadece mekik yetmez Cardio ve beslenme aliskanligini da duzeltmen lazim. Yag oranini azaltman lazim

• Tamam calis azimle. Karin kasi cikarmasi en zor kas grubudur cok degilde duzenli calisman lazim ve sabretmen lazim

• Tamam tesekkur ediyorum yapicam ins olr:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...