FİTNESS'A BAŞLIYORUM GİDENLER YORUM YAPABİLİRMİ?

okul ve ev arasında çok sıkılmıştım artık başlıyorum kilolu olmamam benim iiçin avantajmı sizce karın kası yapmayı çok istiyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kilolu olmaman iyi bir şey ki bu yağ oranın daha az olduğu anlamına geliyor. Karın kası herkesde olan bir şeydir ismi abdominus rectus olarak geçer. Bu kasların yeterince güçlü olması daihlinde ön tarafındaki yağ katmanını eritmen gerek , bunun için cardio ve bir takım egzersizler vardır , benim en optimum aldığım hareketler Leg raise , incline sit up hareketleri , bu arada şekeri hayatından çıkarırsan işin oldukça kolay diyebilirim. Ben sindirdiğim bilgileri konuşuyorum ezbere değil , sorun varsa sorabilirsin.

0|0
    0|0
    • teşekkürler açıklaman için

Erkekler Ne Diyor 4

• Azcık kilon olsa iyi olurdu aslında daha çabuk kasa çevirirdin karım kası çok zor oluşur sabretmek lazım bol bol mekik çek ve mide hareketlerinr bak internetten

1|0
    0|0
  • Kilolu olman senin için avantaj evet yağları yakıp kasa çevirmek daha kolay oluyor fakat alınma ama balina gibi olan insanlar için bu pek avantaj sayılmaz :) Fitnesse başlayıp fiziğini düzelten çok kız tanıyorum o yüzden bırakmamanı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
    • Yağ hiç bir zaman kasa dönüşmez.

• kilolu olmamam yazmıştım ama neyse artık teşekkürler

• ya dostum yanls anlma ama gercktn kadınlarda adonis yani karın kası iyiii durmuyo gene sporunu yap fit ol ama karn kası yapma

0|0
    0|0
  • karın kasımı yapıcan niye ki? fazla yağları at yeter bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazla kilonun olmaması çok iyi çabuk
    sonuç alırsın👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...