Galatasaray Real Madrid'i nasıl eler? Teknik taktik olarak yorumlar?

galatasaray ne yaparsa real madrid'i eler arkadaşlar? teknik taktik olarak yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

0|0
13|51

En İyi Erkek Görüşü

• ya 0-0 da tutmamız lazım ya da tamamen presli oyun

0|2
    0|3
    • 90 dakika pres yapabilirmiyiz?

• artıyı verdim ben D:D.

• biz eleyelimde 1000 eksi olsun razıyız

Kızlar Ne Diyor 13

• Nasıl bir taktik uygularsak uygulayalım önce içimizde takım ruhunu yasamalıyız bence. Real Madrid tabiki hafife alıncak bir takım değil hatta dünya devlerinden biri. Ama bizde hafife alınacak bir takım değiliz. Simdi çıkıp; Siz kim Madridi yenmek kim diyenler, hatta Madrid bayrağı açanlar olacak. Aynı Schalke de olduğu gibi. Ama Galatasaray bitti demeden hiç bir şey bitmez . Schalkeyi Bragayı Cluju nasıl elediysek Reali de eleriz. Bence sonuç şöyle olacak Santiago bernabeuda onlar yener, Arenada biz yeneriz . Turu da biz atlarız diye düsünüyorum, umuyorum. İnşallah öyle olacak.

0|1
    0|0
    • Kusura bkmda takim ruhu bir yere kdr ole olsaydi simdi butun takimlaar dunya kupsndydi ... yptn scma yoruma guldum top yuvarlktr ama onu surebilene ... yani eger takim ruhu onemliyse neden gs oyuncular 25 milyonda real madrdttki oyuncular 60 80 milyon madem ole kimse transfr ypmsn değilmi

• Ronaldonun degeri 100 milyon dolar sence neden okdr pahali

Gs yenemez

• Ya arkadasım, siz gsyi ne kadar küçümsüyorsunuz, sen kesin besiktaslı ya da fenerlisindir. Aynı lafları Schalke maçı öncesinde de duymustuk. Reali yenmek kolay değil ama imkansız da değil

• Real madrid bu sene çok kolay puanlar kaybetti.

Morunyo gidici

Ronaldo gitmek istiyor

kasilyasla sorunları var morunyo nun

Takım olamadılar bu sene

Ve Turk telekom arenaya gelıcekler

Onlara turkun gucunu cok ıyı gosterıcegımızı dusunuorum

Bu tura tum turkıye ınandı bence cogu ınsan elıcez dıyor bız ruhumuzla var olduk bunu bı kez daha real madrıd onunde kanıtlıycaz

0|1
    0|1
    • inş

• kasilyasla morunyo kim :D:D morunyo dedi ya

• Tamam umarım dediklerin gerçekleşir :)) Oradaki maç gollü beraberlikle sonuçlanacak diye düşünüyorum bende..İstanbulda'da son vuruşu yaparız :)

• ronaldo maçtan önce sakatlanırsa belki en az 5 gömerler şanslıysak hany.

0|1
    0|1
  • daha önce yaptık şimdide yaparız . real madrid olunca ne oluyor sanki kimleri ezip geçmediler mi daha önce? fatih terim varken bu maç yatmaz özellikle maçta son dakikalara doğru hareket bekliyorum

0|1
    0|1
    • agzından bal damlıyor :DD.

• mutluluktan uçuyor olacağım ayaklarım yere basarsa gelirimm :)

• ben ölebilirim :D.

• elemesi çok zor , ama imkansız değil , inş. eler .

0|0
    0|0
  • karşılarına geçip abi azıcıkta biz kazanalım derseler belki

2|1
    0|0
  • Mucize ye felan gerek yok..

Başardık ve yine başarırız..

Fatih yapar gerekeni..

Ama bi'penaltı şansı olsa, kırmızı kart felan olsa.. Fena olmazdı hani.

0|2
    0|2
  • yürek meselesi..

0|0
    0|0
  • Her iki takımında defansı iyi derecede değil..

Mallorca bile basit goller attı Reale.. Duran toplar çok önemli avantaj olcak bizim için.. Kontrataklar çok önemli ayrıca.. Off bilmiyorum valla..İnanıyorum ama olcak inşallah..

0|1
    0|4
    • real madrid'in defansı çok iyi bence tek zayıf karınları arbeloa onun dışında stoperleri ramos varane pepe bu adamlar hem fizik olarak hem ham olarak hem geniş alanda çok iyi stoperler messi'yi bile yiyor bu stoperler geniş alanda burak ve drogba umarım iyi iş çıkartır bence defans yapıp kontra aramak en iyisi.

• hatunun içine fatih terih terim kaçmş

• Gs defansda evet sorun va r ama realde sacmalamsn

• iyi hucumla

0|0
    0|0
  • umarım eler

0|0
    0|0
  • gerçekçi olmak lazım , hayal aleminden çıkıp , gerçeğe bakarsanız , gs nin eleneceğini görürsünüz , sonç değişmeyecektir , karşıdaki takım , normal takım değil !

1|1
    1|0
    • fenevli hanım

• 3-0 ben yazayım bari :D

• haahah ben ne demiştim :))

• galatasaray real madridi ronaldo ve diger guzel futbolcuları yokken elemisti galatasaray kimki onun yanında galatasarayın sansı yok amk ronaldo buragı delı edıcek hahahaha

0|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 50

• kardeşim en büyük olay şu olacak bu takıma öyle katı defans falan işlemez adamların çoğu uzaktan şut atıyor ki bunu gördük man.unı. maçında kimse gol atamazsa uzaktan şut atan adamları var. eboue ronaldo karşısında öyle çok bocalamaz sanmıyorum yani. bu takıma her zaman ki taktiğimizle oynayacağız ama daha dikkatli daha konsantre daha hırslı. yani her adam çok koşacak.burak yılmaz orta sahaya gelip toplar alacak ve sürükleyek. sneijder kıçını yırtacak drogba ramosu perişan edecek vücut gücüyle.ve şu yakın mesafede kazanlıan frikikleri sneijder kullanacak. bütün duran toplara önem verilecek boş atış kullanılmayacak. selçuk ve melo mesuta adım attırmayacak. benim görüşüm bu takımda ronaldodan çok mesuta dikkat edilmeli. riera di maria'yı ağlatacak. sol kanat çok zorlanmalı yani bizim sol onların sağ kanadı çünkü o kanat zayıf diğer bölegelere göre. di maria ve arbeloa özellikle arbeloa takımın en zayıf halkası. o kanattan akınlar yapılmalı amrabatla(tabi 2.yarı oyuna giriyor.) bunlar olursa bizim öyle real'den aşağı kalan çok bir yanımız yok futbolda herşey olur. özellikle biz bu adamlar 2 kez yendik yani korkması gereken onlar. güvenelim kendimize.

0|0
    0|0
    • umarım inş dediğin gibi olur

• Fatih terimin iki seçeneği var deplasmanda defans futbolu oynatıp kontradan gol bulmaya çalışmak ki, orda fener deplasmanında değilsin, real adamı 90 dakka kalbura çevirir iki aşamalı elemede ki istanbula geldiğinde yedek kadroyu sürsün sahaya. Diğer seçenek hucum futbolu oynatmak, burada dikkat edin fener deplasmanında değilsin, dünyanın en büyük kulubu reale kendi sahasında hucum oynayacaksan 22 futbolcuyla çıkman lazım sahaya ki en az 15 tanesi salt stoper olacak. Aksi taktirde gider vurur gelir vurur. Yani sonuç olarak her şartta gs tarihinin en büyük ezimetini yaşayacak, burağın balonu sönecek drogba sniderın balonları patlayacak, fatih terim garibanları oynacak. Bu maç bana göre yüz yılın maçıdır.

0|0
    0|0
  • kendi liginde granada, real betis , valladolid, celta vigo, zaragoza gibi traş takımlarla oynayan, hiç de öyle 10-0, 8-0 gibi skorlar alamayan, real madrid i nasıl ki bu takımlar yenebiliyorsa, berabere kalabiliyorsa, galatasarayın da yenebileceği bir takım oldugunu gösteriyor. Nasıl zamanında sosyal platformlarda fb - chelse maçı tartısma konusuydu herkez imkansız diyordu ama 2-1 lik skorla ayrıldık. Şimdi GS bunu niye yapamasın

Yüksek konsanstrasyon,gününde olma, şans ve büyük mücadeleyle bu işi başarırız allahın izniynen.. Yoksa real madrid gibi bir takımı taktikle yenmek çok zor. Gününde olmadıgında karabükten bile 3 yiyen bir takımdır gs ki aynı konsantrasyonla real madrid maçına çıktıgını dusunelım kaç gol yer düşünemiyorum

0|0
    0|0
    • bi kere real içerde bu takımların hiçbirine yenilmedi. berabere bile kalmadı. maç bernabeuda bu1, 2.si bu bir şamp. ligi maçı. oran olarak da 1/1,18 real, 1/15 gs galibiyetine vermiş. beraberlik bile 1/8 sen neden bahsediyorsun ya?

• bu sezondan bahsetmıyorum

• çok basit.

Maçı sahada değil masa başında ps oynayarak yaparsa yenmemesi için bir neden yok.

Bunun dışındaki düşünceler fantezi olur.

0|0
    0|0
  • Sneijder i hep alıştığı yerde yani ofansif ortasahada oynatırsa verim alır bence. savunmanın hızlı olması lazım o yüzden semih ve dany. sağ bek eboue sol bek riera. 2 tane defansif ortasaha selçuk ve melo (yekta da olabilir) sağ açık hamit sol açık amrabat ileride drogba tek. Madrid atak oynayan bir takım bu yüzden kontratak şansı bulabilir galatasaray. Evet madridi küçümsememek lazım ama sneijder drogba hamit dünyanın saygı duyduğu adamlar ne zaman napıcakları belli olmaz.

0|0
    0|0
  • c.ronaldo gece kıçı açık yatar sabah cırcır olursa ,mesut özil erken andropoza girip bastona düşerse,benzema sevişirken yatakdan düşüp maçtan 2 gün önce bacağını sakatlarsa ,casillas ın maçtan önce göz kasları gevşeyip şaşı olursa galatasaray berabere kalır taktik bu...

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın Real Madrid' i yenmesı ıcın oncelıkle Madrid'in temposun dusurmesı gerekır agırlastırması gerekır oyunu bunu selcuk sneijder drogba ıle top cevırerek agır agır ypaaıblır. Ancak hem defansif yonu cok yuksek degıl bu oyuncalrın hem de Real Madrid in oyuncuları pres yapabılıyor eger bu presi yenip fızık olarak usutun cıkarlarsa ancak oyle yenebılrıler aksi takdirte mesut ve ronoladonun tempsuna karslık ortasahada hızlı ve fızık olarak ustun olamazsanız kazanmak veya berabere kalmak benzamanın ronoladanının becereksızı gol kacırmasıyla olur . Galatasaray gol atar mı ? atabılır burak ve drogba her zaman tehlıkelı ancak Madrid yarı sahasına yıkmak ıcın tempolu oynamak gerek o da yukarda belırtıtıgım sebeplerden dolayı hemen cezayı keserler. Tempoyu dusurup Burak ve Drogba ıle ( Burak dıyorum cunku ne yapcagı bellı olmaz) supriz korner duran top kontra atak gollerı araması lazım. Attıgndan fazla olmassa sans olalblır hayırlsı olsun

Not: Fenerbahcelıyım.

0|1
    0|1
  • Arkadaş oranlara bir bak istersen. GS galibiyetine 1/15 vermiş, realin galibiyetine 1/1,18 vermiş. Daha ne diyim ki :))

0|1
    0|0
    • kazanma şansımız hiç mi yok ?

• kardeş zor diyorum zor. madride 1 vermiş nerdeyse yahu 1 ne demek? karşı taraf kazanırsa koyduğun paranın 15 katını alacaksın diyor. bunun türkçesi gs NAH kazanır demektir af buyur.

• Fatih hoca gerekeni yapar.

0|0
    0|0
  • Sonucu bilmek kolay degil avrupa kupalarinda turk takimlarinda kim oynarsa oynasin biz turkuz arkadas gsli olmayip reeli ya da fbli olmayip lazio tutanlarin kafasina zihniyetine sokayim biz turk milleti olarak gonluumuz ayyildizla dunya devi olan reel madridi istanbula getirmek her takima nasip olmaz 3 Nisan gecesi kalbimiz seninle atacak cimbomum

0|0
    0|0
  • madrid kendi kalesine gol atması lazım :D:D

0|3
    0|2
  • Eğer Galatasarayımız Unitide yaptığı defansı uygular ise yenebiliriz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kontra ataktan başka hiç şansı yok ronaldoya mesuta boş alan bırakırsan bizde onların peşine yetişebelecek adam yok ferrari - tofaş gibi olurlar valla

0|0
    0|0
  • Sistemi değiştirmemeliyiz. Eboue bindirme yapmayı seven bir oyuncu bu mçta bindirme yapmamalı. Çünkü Ronaldo affetmez. Orta sahada sürekli bir pres ile nefes aldırmamalıyız. Oyunun temposunu aşağıya çekmeliyiz çünkü hızlı tempoda bizi rahat yenerler. Selçuk Sneijder Melo hatasız oynamalı. Birde Fatih Hoca maç öncesi o meşhur konuşmalarından birisini yapmalı :)

0|0
    0|0
  • real duran topda savunma iyi yer tutamıyor saçmalıyor adeta,galatasarayın takım halinde defans ve hücum yapması lazım, real çok hızlı kontra atağa çıkıyor.buna önlem alması backlerini fazla çıkarmamamsı gerekir.

0|0
    0|0
  • eboue yerine sabri oynaması lazım amrabatı mevkisinde oynatması lazım sneijder sakat falan değil orta saha göbeğibnde oynaması lazım hamit engin forvet arkası drogba ve burak forvet ama manchester takımı gibi kısa pas yapıp kontra atakları bir anda güçlendirmeleri gerekiyor haliyle karşımızdaki takım realmadrid

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Ronaldo'nun karşısına Sarbiyi koymamız lazım. Ronaldo Sabri'nin topla yaptıklarını gördüğünde gülmek oynayamayacaktır

0|0
    0|0
  • ronaldonun bacagını kırmakla baslamak lazım

0|0
    0|0
  • inanın 6s OYUNA 22 KİŞİ ÇIKSA YİNE ELEYEMEZ 5 YER NEYİN TAKTİĞİNİ KONUŞUCAZ :)

0|0
    0|0
  • tek taktik var korkmadan geriye yaslanmadan ruhlarıyla oynamak gerisi boş adamlar yaslanırsak farkı atarlar

0|0
    0|0
    • yaslanmadan açık oynarsak ?

• evet orta saha futbolu ve hızlı ataklarla burağı kaçırmaya çalışmak

• Real madride tempolu oyun oynatmamalı ve sakin oynamalı galatasarayın işi çok zor geriye düşsede geri dönmesini bilen bir takım ..

0|0
    0|0
  • ne teknikle nede taktikle sadee hırs ve mücadele ile eler.

0|1
    0|2
    • yani bu maçın tekniği taktiği yok diyosun.

• sonuçta real madrid. teknik taktiğe girersen adamlar harcar.hısrınla yeniceksin.zamanında Türkiye brezilyayı taktiklemi yendi ? hırsla yendi.

• 4-2-3-1 en azından daha az gol yeriz selcuk melo 2 ile

0|1
    0|2
  • ronaldo,higuain,di maria,kaka,benzema.xabi alonso,pepe,özil,marcelo,arbeloa,khedira ve casillas sakatlanırsa 3-0 la kurtulabilirsiniz bence

0|0
    0|0
  • Ortasahayı güçlendirerek yenebilir ancak ağır ve pasif adamları sahadan çekeceksin melo ve selçuk sürekli geriye gelip top alacak defans alan savnması yapacak ve topla fazla oynattırmamaya calısacak her ceza sahası ıcıne gelen top tehlike yaratır

0|0
    0|0
    • hcummu yapmalıyız defans mı ?

• Taktikle çok zor ama inanırsa ve iman gücüyle yener ve eleyebilir 80milyon inanırsa dualarını esirgemezse zor değil. İnşallah

0|0
    0|0
    • duayla olsaydı arabistan her sene dnya kupasını alırdı ama hırs mücadele bencede

• valla ilk mac sağlam bir defans yapması kontralardan gol araması lazım en az burdan az gollü bir beraberlikle kendi evine gitmeli

0|0
    0|2
    • fatih terimin defans yapcagını sanmıyorum ama defans yapıp kontra aramak en iyisi.

• 10 kişi kalenin ağzında beklemesi lazım. kontra atakla belki..

0|1
    0|0
  • Santiago Bernabéu'yu ateşe verin kaçışı yok o işin.

0|0
    0|0
    • yenmemiz imkansız mı ?

• İmkanı var. iki takımın kadro değerini çıkar. Real Madrid CF 605.500.000 Galatasaray 142.650.000 büyük değeri küçük değere böl sonuç 4,244654749386611 Oran hesaplamaya geçersek 100'ü bu sayıya böl. Yani matematiksel olarak özet toplam %23,55 yanlız bu sadece beraberlik yüzdesi.

• Yenme oranı %0 Yenilgi oranı ise %424 :D

• Sabri'nin şutları kaleyi bulursa...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20
Yükleniyor...