Fenerbahçe neden Türkiye kupasını alamıyor sizce? Mehmet Ekşi olayı buna sebep olabilir mi?

belki de bu ilahi adalettir, ah almaktır, haksızlık yapıldığı içindir..sizce bu olabilir mi?

link

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir takımın kupayı alamaması neden komik bir durum olsunki ?

En azından Fenerbahçe spor klubü tarihin de hiçbir zaman televizyonlara çıkıp dilenmemiştir. Ayrıca ilahi adalet olayı falan inanılmaz saçma ve akıldışı geliyor bana. Buarada Fenerbahçeye şikeci diyen at gözlüklü vatandaşlar özellikle Galatasaraylılar 8-0lık Ankaragücü maçını nasıl unutabiliyorsunuz ? Açık açık sike yapılan bir maç varken, neden Fenerbahçeye saldırılıyor düşündünüzmü hiç ? Son 10 yılda Türk futbolu geliştiyse en büyük pay sahiplerinden biridir Fenerbahçe. Fenerbahçenin attığı ilk adımlarla oldu çoğu yenilik. Ayrıca Aziz Yıldırım küpler birliği başkanı olduktan sonra yapılan yeniliklerede bakarsanız ne kadar yararlı biri olduğunu anlayabilirsiniz. Fenerbahçenin başına bunlar geliyorsa sebebi Aziz Yıldırım'ın silah ticareti ve girdiği ihalelerdir başka birşey değil.

Devrim arabaları filmini izlemişsinizdir mutlaka. Can alıcı bir cümle geçiyor orda;

Bu ülkede hiçbir başarı cezasız kalmaz evlat...

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerbahçe ligden düşecekmiş doğru mu?

0|0
    0|0
  • fener bahçe herkesin bildiği gibi maçlarını şikeyle kazanan bir takımdır türkiye kupasının da şikeyle alınması beklenemez tabi ..

0|0
    0|2
    • kedi uzanamadıgı cigere mındar dermiş.. şikenin kralını yaptılar trabzonun şampiyonlar ligine hakkımla gitmesi bir fahişenin namusumla para kazanıyorum cümlesine eşittir.. o macı kim kazansaydı ihale onun üstüne kalacaktı fener aldı tabi şike var dediler.. 13 senedir şikeyle gs yi yeniyoz her trabzonu yendigimizde bi arıza cıkıyo beşiktaş hakkıyla gidiyor demi..

• yapma ama bu defalarca ispatlanmış bi olay çok iyi oynamadığınızı biliyoruz... gs maçında en son yendiğinizde hakemin tarafınızda olmasını kenara bırakıyorum baroş gole giderken kasıtlı olarak sakatlandı karşılığı sarı kart oldu bunlar hak yeme ve haketmeme durumları .. oyunculuğuna takım ruhuna güvenen bir takımın başvurcağı şeyler değil bu olaylar. fenerbahçe ciddi suçlamalar alır oldu son dönemlerde ..masum-mağdur fenerliler öyle mi savunma mekanizmanla hareket etmemelsn bence objektif ol :))

Erkekler Ne Diyor 9

• Totem yaptılar ondan link :DDD

0|0
    0|1
    • boşver hak etmiyo onlar bırak yetim kalsınlar pis şikeciler :)) reziller :)) :)) ne vericez onlara belediye bile vermez onlara :)) :))

• ahhh bekliyoruz bekliyoruz 7aralığa az kaldı. Geçen sene kaza oldu ama bu sene farklı olacak. Valla bu sene pegasus 4.katta bağırmayanının kafasına tokmağı fırlatcam geçen sene acemilikti bu sene tribünleri dengeledik. 7 aralık gelsin artık.

• @playmaker gelsin 7 aralık.. biz gelecegiz diye 300 bin dolar verip NEVRESİMinizi dahi degistirdiniz.

• Hangi ilahi adaletten bahsediyorsun sen arkadaşım!

FENERBAHÇE'nin bu ülkenin en gelişmiş bir takımı olması her sezonda rakiplerine fark atarak ezip geçmesi "ah" almak mı oluyor...

28 yıldır Türkiye kupasını FENERBAHÇÈ takımı kazanamıyor bu biz FENERBAHÇEli insanları ilgilendirmezken sizi neden ilğilendiriyor !

Kime haksızlık yapmış FENERBAHÇE camiası türkiye kupalarını alıp ULUSOY'un hastanede yatan babasına FENERBAHÇE camiası mı alıp götürde HAKSIZLIK yaptı...

Kendi camialarınızın yapmış olduğu pislikleri görmezden gelerek bizim üzerimizden prim yaptırmayız sizin gibi FUTBOLu amacı dışında kullanan insanları germeye çalışan.insanlara fırsat vericeğimizi saniyorsaniz yaniliyorsunuz.

HERKES HADDİNİ BİLECEK ! ! !

0|0
    0|0
  • 24 yaşındayım daha türkiye kupası görmedim.6 tane final gördüğümü hatırlıyorum.bir çoğu beşiktaşa kaybedildi.gs-gençler-ts yede kayıplar var.ilahi adalet olsaydı 2008 senesinde bjk-fb yarı finalini hatırlıyorum.selçuk derelinin katlettiği maçı.Bitiş anından snra ali koç un şerefsizler,hırsızlar diye haykırdığı maçı.Fenerle uğraşması herkese tatlı geliyor fakat hep kendilerine dönük anlatıyorlar.diğer gerçekleride konuşsalar kompleks yapıyorlar demeyeceğim

0|1
    0|0
  • büyü var büyü

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Birşeye bağlamaya gerek yok bence, beceriksizlik tek neden.

0|0
    0|0
  • onlar kulpunu zor alırla o kupanın ahahahah :)) :))) basın eksiyi serçesporlular :)) :))

0|1
    0|2
    • maketini satıyorlar aslanım, alalım mı kafese bir iki tane :DD

• aziz hapishane işi boncuk yapsın içerde, onu assınlar :DDD

• galatasaray neden 13 yıldır feneri yenemiyo ?

0|0
    0|0
  • Dünyanın en kısa fıkrası: Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı almış

0|0
    0|0
Yükleniyor...