Fenerbahçe-Braga maçı için tahminleriniz nelerdir?

Öncelikle bir Galatasaraylı olarak kendilerine en içten şekilde başarılar dilerim. Umarım turu burada garantilerler.

Kadrolar açıklanmış, onları da paylaşayım.

Fenerbahçe: Volkan-Caner-Alves-Kjaer-Şener-Souza-M. Topal-Ozan-Volkan-Alper-V. Persie
Yedekler: Nani-Kadlec-Gökhan-Hasan-Meireles-Fernandao-Fabiano
Braga: Matheus-Carneiro-Ferreia-Pinto-Goiano-Josue-Luiz Carlos-Vukcevic-Silva-Eduardo-Hassan
Yedekler: Boly-Djavan-Marafona-Mauro-Santos-Silva-Stojiljkovic

Fenerbahçe'nin kadro derinliği gerçekten çok iyi, bunu belirtmemek saçma olurdu. Ben Gökhan'ı tercih ederdim ama yinede iyi bir kadro. Birde rakip defansın durumuna göre Fernandao tercih edebilirdim fakat Braga'yı bu sene izleyemedim, o yüzden yorum yapamayacam. Maçın net favorisi Fenerbahçe, sonuç da bu yönde olur umarım.

Güncellemeler:
Güncel!
Eh skor tahmini tutturan olmadığına göre, yener diyenlerden eig seçeyim bari boşa gitmesin :D

1|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Fb alir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende gs liyim.. fener 2 1 ya da 3 1 alır.. braganın şansı yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 0/2 olur mac

0|0
    0|0
  • 2-1 Fenerbahçe yenilir büyük ihtimal karşısındaki takım daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Maç sonucu ne olmuş bilen varsa yazsın

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 1-0 alır. Al sana skor tahmini..

Aaa aldıda zaten :D

0|1
    0|0
  • 2-1 fb alır

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 1-3 Braga

Portekiz takımları hücum organizasyonunu çok iyi yapar. Arada kadro değeri farkı olsa da Braga bu maçı boş geçmez. Fernandao & Persil gol atamıyor, Souza nereye kadar atacak..

0|0
    0|0
  • Boş mevzular bunlar

0|0
    0|0
  • Feener alıcak heralde

0|0
    0|0
  • souza ve m. topal 2 side topu ileri taşıyamıyacak orta saha ozan tufan saten daha velet her topu ya rakibe kaptırıyor ya da hatalı pas atıyor bu kadroyla zor

0|0
    0|0
  • Haydi braga

0|0
    0|0
  • Braga tersten saplar

0|0
    0|0
Yükleniyor...