Protein tozu kullanımı?

hocam ben casein yavaş sindirilen toz sipariş etmeyi düşünüyorum diyorum acaba onun yerine protein barmı sipariş etsem hangsi daha iyi spor yapıyorum kas için

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu tozlar karaciğer kanseri yapmış birini adam öldü

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Casein bana dokunuyor başka birşey yedirmiyor şişkinlik vs test amaclı birşey varsa önce dene derim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Protein tozu kullanma. Onun yerine günde 2 3 tane bildircin yumurtasi aldigin zaman ona denk geliyor. Ve protein tozlari 10 gunde yapacagin kasi 1 gunde yapmani sağlasa da kullanmayi biraktiktan 2 sene sonra vucudun her yeri sarkma yapıyor. Hiçbir sekilde de bu duzelmiyor. Tavsiyem kesinlikle kullanmamandan yana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum tecrübeli biri olarak sana söylüyorum , Protein tozu ve Creatine harici bütün suplementler çöptür. Başka hiçbir şeye ihtiyacın yok kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • peki öerdigin markalar var mı ben casein alacaktm oda protein tozu ama biraz yavaş sindirim saglıyormus yanı kana 4ila6 saatte karışyormuş

• Optimum Nutrition Whey Gold Standard favorimdir. Güvenebilirsin. Gainerlarda çöptür çok fazla şeker içeriyorlar mümkünse doğal beslen aynı fiyatlara geliyor zaten.

Yükleniyor...