Karın kası yapmak i̇çin hangi hareketleri yapmam gerekir?

İnternetim yavaş olduğu için videoları izleyemiyorum karın kası yapmak için hangi hareketleri yapmak gerek? Spor salonuna gidiyorum ama orda kimse ilgilenmiyor?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik hareketiyle yapman yeterli. Daha da hızlandırmak istiyorsan sol bacağını sağ bacağına doğru kaldır. Sağ kolunu da sol bacağına değecekmiş gibi yaklaştır.

Bu resimde ki gibi

www.uzmantedavi.net/.../...%C4%B1-egzersizleri.jpg

0|1
    0|0
    • Peki normal mekik çekerken ayaklar duzmu olmalı yoksa başka turlumu?

• Düz olmalı evet ama bence böyle yap :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Önce bondy fetness salonuna gidip düzenli sırt omuz antramani yap üst bölgeyi Genişlet. Karım Bolgen ince dursun. Daha sonra bol bol kardiyo antramanlari yap vücut yağını düşür. ve her antramani sonrası mekik çek. Daha sonra netten gördüğün karım egzersizleri yap bol bol su iç. Yağlı değil protein tüket.

0|1
    0|0
    • Bende tam o nu merak ediyordum bu karın kısmını nasıl daha ince olabilir. Ben zayifim ama karın bolgem o kadar ince degil

• Temmuz gerek yok body git 2 ay yeterli kilonun boyunu bilmeden söylüyorum. Yapman gereken bol bol antraman ama kardeşim antramani sonrası protein alman gerekiyor vücuda

• Boyum 1.85 kilom 64. Spora daha yeni başladım hoca bana karbonhidrat tozu verdi şu an o nu kullanıyorum ama bilen birine daha sormak istedim sende napmam gerek

• Mekik işe yarar

0|1
    0|0
    • Peki mekik çekerken ayaklar duzmu olmalı yoksa başka turlumu?

• Yanlış yönlendirmiyim yazmıyorum bişey :D

• Mekik ama öyle basit mekikle olmaz o işler herkes kurusıkı sallıyor.

1- yağ oranın düşük olmalıki kasların belirgin olsun
    2- ters mekik ve ağırlık bağlayarak mekik çekeceksinki düzün kas olsun

0|0
    0|0
  • Sadece mekik çek 2 ayda sonucu gör

0|0
    0|0
  • Mekik

0|0
    0|0
  • Yaş kaç ona göre öneride bulunabilirim

0|1